Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

POZNAM PANIOM b-ec i okolice

11985
#htk nieaktywny
14 lutego 2016r. o 15:58
...poznam Panią

... piszcie, pisać



htk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
14 lutego 2016r. o 16:45
On woli "piście" razem z "paniom",facet kogo ty chcesz w ten sposób poznać,z taką ortografią i pewnie wymową,zgroza. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
14 lutego 2016r. o 17:48
blues napisał(a): On woli "piście" razem z "paniom",facet kogo ty chcesz w ten sposób poznać,z taką ortografią i pewnie wymową,zgroza. :|


Czepiasz się blues-ko ;) Ortografia ważna była w szkole na języku polskim :D
Osobiście znam człowieka, który pomimo braków w wykształceniu ;) jest szczęśliwym człowiekiem bo ciężką pracą osiągnął to o czym inni tylko siedzą i tylko marzą :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
15 lutego 2016r. o 18:12
Tu nie o ortografię chodzi niestety.
Tylko o osobę która ''co reprezentuje'' sobą. Dla Nas słodkie oczy to za mało :)
i i i i i i a szkoda? :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 lutego 2016r. o 23:31
"Nas" piszemy małą literą, no chyba że masz o sobie tak wysokie mniemanie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
16 lutego 2016r. o 3:23
skorn napisał(a): "Nas" piszemy małą literą, no chyba że masz o sobie tak wysokie mniemanie.


skorn czytanie ze zrozumieniem :) chyba ominąłeś tą lekcję.
powtórzę więc, tu nie chodzi o ortografię ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
16 lutego 2016r. o 12:27
VECTOR napisał(a):
blues napisał(a): On woli "piście" razem z "paniom",facet kogo ty chcesz w ten sposób poznać,z taką ortografią i pewnie wymową,zgroza. :|


Czepiasz się blues-ko ;) Ortografia ważna była w szkole na języku polskim :D
Osobiście znam człowieka, który pomimo braków w wykształceniu ;) jest szczęśliwym człowiekiem bo ciężką pracą osiągnął to o czym inni tylko siedzą i tylko marzą :D
Wiesz,to już jest zależne od tego jakie kto ma pojęcie szczęścia ,co kogo uszczęśliwia,bo mnie akurat nie uszczęśliwia to co osiąga się ciężką harówą ,czyli kasa,"pieniądze nie kupią mnie,lecz oczu twych blask"-ten cytat mówi ,że cenię sprawy duchowe,bogactwo wnętrza,to co ukryte w sercu,w duszy ,w umyśle,itd.Nie toleruję,a właściwie toleruję z trudem osobników mówiących "piście",,zamiast piszcie,dźwi" ,zamiast drzwi,"pryśnic",,zamiast prysznic,"śpital,zamiast szpital,ul.Stasica,zamiast Staszica itp,trudno,taki ktoś,choćby był urodziwy ,grzeczny i dobrze sytuowany nie ma u mnie żadnej szansy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
17 lutego 2016r. o 0:35
blues napisał(a):
VECTOR napisał(a):
blues napisał(a): On woli "piście" razem z "paniom",facet kogo ty chcesz w ten sposób poznać,z taką ortografią i pewnie wymową,zgroza. :|


Czepiasz się blues-ko ;) Ortografia ważna była w szkole na języku polskim :D
Osobiście znam człowieka, który pomimo braków w wykształceniu ;) jest szczęśliwym człowiekiem bo ciężką pracą osiągnął to o czym inni tylko siedzą i tylko marzą :D
Wiesz,to już jest zależne od tego jakie kto ma pojęcie szczęścia ,co kogo uszczęśliwia,bo mnie akurat nie uszczęśliwia to co osiąga się ciężką harówą ,czyli kasa,"pieniądze nie kupią mnie,lecz oczu twych blask"-ten cytat mówi ,że cenię sprawy duchowe,bogactwo wnętrza,to co ukryte w sercu,w duszy ,w umyśle,itd.Nie toleruję,a właściwie toleruję z trudem osobników mówiących "piście",,zamiast piszcie,dźwi" ,zamiast drzwi,"pryśnic",,zamiast prysznic,"śpital,zamiast szpital,ul.Stasica,zamiast Staszica itp,trudno,taki ktoś,choćby był urodziwy ,grzeczny i dobrze sytuowany nie ma u mnie żadnej szansy.


Blueska znów się czepiasz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.