Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawdy i mity o przedłużaniu rzęs
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 23:08
te na zdjęciu powyżej wyglądają bardzo ładnie, jednak rzeczywistość jest zazwyczaj inna i dziewczyny z przedłużnymi rzęsami wyglądają wręcz komicznie-jak widzę niektóre to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Przede wszystkim rzęsy są za długie-2 centymetrowe rzęsy do tego całe obklejone tuszem, takich rzęs moim zdaniem się nie maluje. Do tego przeważnie jakieś takie proste jak druty, wszystkie jednej długości i przyklejone tylko na środku oka, o kącikach oczu chyba zapomniano. Nie wiem która kosmetyczka tak wam pierniczy te rzęsy, czy same sobie tak życzycie ale wyglądacie okropnie. A że chodzą tam przeważnie laski, które calą swoją wypłatę przeznaczają na solarium, tipsy i sztuczne rzęski, doczepiane włoski itp i niestety nie stać je na częste uzupełnianie więc chodzą potem do następnej wypłaty takie jak wyliniałe liszki z przerwami w tych cudownych rzęskach jak po jakimś tyfusie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pegi niezalogowany
4 listopada 2015r. o 22:48
Fajny temat, jak na takie forum :) Kobiety muszą o siebie dbać, niech to robią, jak najdłużej. Mnie się podobają przedłużone rzęsy, albo mocne wytuszowane, bo to cała oprawa oczu, a może panie będą wyglądały, jak ta z reklamy http://www.maybelline.pl/Produkty-do-makijazu/oczy/maskary/Lash-Sensational.aspx
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.