Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Profilaktyka jest najważniejsza
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 12:22
Przeprasza, jakiś dziwne zdanie mi wyszło :/
Jak dotknie cię bezpośrednio powikłanie poszczepienne to sam się tym "...ostwem" zainteresujesz

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
6 października 2015r. o 13:30
Zaszczepiłam się 10 lat temu, 6 lat temu, czyli 4 lata po szczepieniu zaszłam w ciążę, urodziłam zdrowe dziecko, jestem szczęśliwą mamą. Co więcej, swojego nastoletniego syna zaszczepiłam rok temu, bo ta szczepionka jest nie tylko dla dziewcząt.
Drodzy Rodzice, porozmawiajcie ze swoim lekarzem, kimś kogo znacie, komu ufacie, a nie podekscytowanych anonimów, zresztą, chyba tylko jednego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 13:40
droga mamo nie ma reguły jedni dobrze znoszą szczepienia i nic im się nie dzieje, znów u innych jest to tak zwane. wywołanie wilka z lasu, i może wystąpić nieporządany odczyn, nie każdy znosi dobrze szczepienia, kiedyś też myslałam, że to wszyscy dobrze znoszą, do czasu kiedy urodziłam dziecko i trzeba było je zaszczepić, szczepiłam malucha, wierząc że dziecko musi tak to znosić do czasu kiedy przy ostatnim szczepieniu dziecko miało "nietulony płacz", wtedy dopiero się zainteresowałam tematem, na tamten czas młoda matka pędząca z dzieckiem do przychodni po szczepieniu z "nietulonym płaczem" miałam wciskany kit że tak musi być, uznana za matkę histeryczkę......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
6 października 2015r. o 15:52
Nie chcę nikogo namawiać, możliwe są różne scenariusze. Chodzi mi tylko o rozsądkowe podejście, a nie kierowanie się emocjami i to nie swoimi. Jak dotąd nie miałam przykrych doświadczeń związanych ze szczepieniami, natomiast z chorobą nowotworową wśród bliskich mi osób niejednokrotnie. Dlatego też robię wszystko co w mojej mocy aby chronić swoją rodzinę. Takie są moje przekonania oparte na nauce i doświadczeniach.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Karagana niezalogowany
15 maja 2018r. o 20:21
http://www.e-wellnesssolutions.com/cochrane-alleges-fraud-re-safety-of-hpv-vaccines/
http://nordic.cochrane.org/sites/nordic.cochrane.org/files/public/uploads/nordic_cochrane_views_on_the_ombudsmans_decision_2_nov_2017.pdf
co na to Ci co POzwolili i co robili doświadczenia na Polskich dzieciach ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.