Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Remont dachu kościoła w Nowogrodźcu
~Ja niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 9:42
Widze, ze wszyscy bardzo zorientowani.....a wystarczylo chodzic do kosciola bo wszystko ksiadz Dziekn oglaszal. Byla organizowana zabawa z ktorej dochod rowniez bylprzeznaczony na remont dachu. Uwazam ze takie dzialania sa batdzo sluszne ze przez organizacje zabaw czy festynow parafialnych zbierane sa na cos konkretnego fundusze. Wiekszosc ksiezy tylko czeka na to co dostana do koszyczka..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 9:50
Ja to w wojsku-D.U.P.A.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poniżony niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 16:19
Na przykładzie Gierałtowa można wysnuć jeden wniosek. Trzeba się bawić ,pić wódę, nie płacić alimentów, nie płacić dla gminy żadnych podatków, zatrudnić się na czarno i gmina da na piwo i wyremontuje dom z którego wycinało się konstrukcje dachu na opał. Brawo tak trzymać - brać przykład a podatki są dla głupków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 18:04
~Ja napisał(a): Widze, ze wszyscy bardzo zorientowani.....a wystarczylo chodzic do kosciola bo wszystko ksiadz Dziekn oglaszal...


Przepraszam ale od kiedy informacje publiczną o wydatkowaniu środków publicznych wierzących, innowierców czy ateistów uzyskuje sie w obiekcie sakralnym, podczas obrządku religijnego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 23:18
Mozna chyba sprecyzowac ze sa to srodki wierzacych skoro sa zebrane na organizowanych przez parafie zabawach,festynach itp. Aby takie zorganizowac trzeba ludzi najpierw o nich poinformowac.A kiedy ksiadz mialby to zrobic jesli nie po zakonczeniu Mszy Sw.(ogloszenia parafialne)?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza