Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Wojciech Smoliński
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Samorządność impulsem rozwoju Polski
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 maja 2015r. o 23:31
Panna w pierwszej klasie ośmioklasówki napisał na pierwszym dyktandzie " są " ... za pomocą ... " som " i tęskni za dzieciństwem. Qurwa, ilu tu znafców łortografi ... bez imienia. A jakszesz wykałsztconych. :)


Ciekawym , czy powołani na dyskusję odważą się puścić parę ? :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
29 maja 2015r. o 9:35
~ napisał(a):
~Bolczyk napisał(a): Odkąd pamiętam to tylko buźka -dupcia dupcia -buźka i nie ważne kto i z kim . Kiedyś się ta prostytucja polityczna skończy tym łosiom mam nadzieję ,że przed ich emeryturami :P

Dupcia buźka to możesz tak robić swojej starej.


starą to ty masz ja mam młodą i w gary się nie w......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2015r. o 12:35
~Bolczyk napisał(a):
~ napisał(a):
~Bolczyk napisał(a): Odkąd pamiętam to tylko buźka -dupcia dupcia -buźka i nie ważne kto i z kim . Kiedyś się ta prostytucja polityczna skończy tym łosiom mam nadzieję ,że przed ich emeryturami :P

Dupcia buźka to możesz tak robić swojej starej.


starą to ty masz ja mam młodą i w gary się nie w......

Jak masz młodą to lepiej jej pilnuj bo wali cię w rogi ROGACZU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
29 maja 2015r. o 15:02
~ napisał(a):
~Bolczyk napisał(a):
~ napisał(a):
~Bolczyk napisał(a): Odkąd pamiętam to tylko buźka -dupcia dupcia -buźka i nie ważne kto i z kim . Kiedyś się ta prostytucja polityczna skończy tym łosiom mam nadzieję ,że przed ich emeryturami :P

Dupcia buźka to możesz tak robić swojej starej.


starą to ty masz ja mam młodą i w gary się nie w......

Jak masz młodą to lepiej jej pilnuj bo wali cię w rogi ROGACZU.


bujaj się pajacu , pachołku tych co przy korycie :P pupa nie boli jak cię ci przy korycie dymają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2015r. o 16:06
~Bolczyk napisał(a):
~ napisał(a):
~Bolczyk napisał(a):
~ napisał(a):
~Bolczyk napisał(a): Odkąd pamiętam to tylko buźka -dupcia dupcia -buźka i nie ważne kto i z kim . Kiedyś się ta prostytucja polityczna skończy tym łosiom mam nadzieję ,że przed ich emeryturami :P

Dupcia buźka to możesz tak robić swojej starej.


starą to ty masz ja mam młodą i w gary się nie w......

Jak masz młodą to lepiej jej pilnuj bo wali cię w rogi ROGACZU.


bujaj się pajacu , pachołku tych co przy korycie :P pupa nie boli jak cię ci przy korycie dymają?

Fiutku mały sam jesteś otrzaskany jak świńskie uszy po korycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
29 maja 2015r. o 16:13
~ napisał(a):
~Bolczyk napisał(a):
~ napisał(a):
~Bolczyk napisał(a):
~ napisał(a):
~Bolczyk napisał(a): Odkąd pamiętam to tylko buźka -dupcia dupcia -buźka i nie ważne kto i z kim . Kiedyś się ta prostytucja polityczna skończy tym łosiom mam nadzieję ,że przed ich emeryturami :P

Dupcia buźka to możesz tak robić swojej starej.


starą to ty masz ja mam młodą i w gary się nie w......

Jak masz młodą to lepiej jej pilnuj bo wali cię w rogi ROGACZU.


bujaj się pajacu , pachołku tych co przy korycie :P pupa nie boli jak cię ci przy korycie dymają?

Fiutku mały sam jesteś otrzaskany jak świńskie uszy po korycie.


Sądząc po twoich wypowiedziach to jesteś z brygady RR a pupa jednak cię boli :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2015r. o 23:09
Sama HIPOKRYZJA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/' niezalogowany
30 maja 2015r. o 10:44
I jak zwykle nagrody medale premie czyli normalne - samouwielbienie . GRATULACJE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
REKLAMAKozłowski do Sejmiku