Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sieć szkół podstawowych i gimnazjów w Bolesławcu
~~slm niezalogowany
3 kwietnia 2017r. o 15:25
W SP3 zmienili nie dawno pania dyrektor -moze pani cos zadziała, bo tej chwili ta szkola to porażka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 kwietnia 2017r. o 19:01
Co jest i po co z tą rejonizacją....przeciez to rodzice powinni wybierać szkołę a "oświata" ma się przystosować ! Ja zacząłem edukację z nr.38 ...a jeszcze było 4 kolegów za mną:) Teraz jakaś paranoja bo klasy 20 osobowe...i mniejsze. I po co ?Dawniej o prestiżu podstawówki decydowały wyniki egzaminów do LO i do szkół średnich ...pozostali uczęszczali do zawodówek i też byli zadowoleni bo niejednokrotnie zarabiali potem dużo więcej. Ale to zależy od kierownictwa szkół...dawniej mimo różnych złośliwosci był taki kierownik szkoły jak Pan Śliwko ,który nie bał sie przyjmowac dzieci ze wsi ...do szkoły nr.4 a potem do szkoły nr.8.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 kwietnia 2017r. o 19:06
A jeszcze zapomniałem dodać ,ze wówczas nauczyciele pracowali tyle samo godzin co robotnicy...ot kasta nam się wykluła...:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 12:50
18 godzin lekcyjnych tygodniowo i żądają podwyżek

ośmiolatka nie za bardzo ponieważ wszystkie lekcje trzeba przygotować od nowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~--ty niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 13:17
~~ napisał(a): Co jest i po co z tą rejonizacją....przeciez to rodzice powinni wybierać szkołę a "oświata" ma się przystosować ! Ja zacząłem edukację z nr.38 ...a jeszcze było 4 kolegów za mną:) Teraz jakaś paranoja bo klasy 20 osobowe...i mniejsze. I po co ?Dawniej o prestiżu podstawówki decydowały wyniki egzaminów do LO i do szkół średnich ...pozostali uczęszczali do zawodówek i też byli zadowoleni bo niejednokrotnie zarabiali potem dużo więcej. Ale to zależy od kierownictwa szkół...dawniej mimo różnych złośliwosci był taki kierownik szkoły jak Pan Śliwko ,który nie bał sie przyjmowac dzieci ze wsi ...do szkoły nr.4 a potem do szkoły nr.8.[/

Świat się zmienia i co było kiedyś nie można porównywać do czasów dzisiejszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski