Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślepy monitoring?
~ART niezalogowany
3 marca 2015r. o 11:00
~Vivd napisał(a): Te auta są naprawdę wkurzające. Sposób na darmową reklamę ! ! !
Ale przyokazji blokowanie miejsc parkingowych. Może ktoś już miał dość tego .


No bez jaj
Ja mam dość ujadania psów sąsiadki i patrzenia na jej wstrętną gębę to mam ją razem z psami odstrzelić?

Szanujmy czyjąś własność to i nasza zostanie uszanowana.
Widzę że auto ma tablice, więc jest zarejestrowane i opłacone, więc może parkować na parkingach ogólnie dostępnych więc nie wiem o co tu szum.

Wracając do monitoringu to jakoś sobie nie przypominam aby SM odniosła znaczące sukcesy przy wykorzystaniu monitoringu kosztującego pewnie parę milionów, plus utrzymanie pracowników obsługi.
W Bolesławcu faktycznie albo kamery nie działają albo nagranie uległo uszkodzeniu, wiem bo zgłaszałem fakt kradzieży roweru, stał w odległości 10m od kamer miejskich i znikł, nagrania nie dało się odtworzyć gdyż było nieczytelne - rozmazane.
Nie wiem zatem czy faktycznie jest sens utrzymywania zbędnych służb?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolo niezalogowany
3 marca 2015r. o 20:16
~ART napisał(a):
~Vivd napisał(a): Te auta są naprawdę wkurzające. Sposób na darmową reklamę ! ! !
Ale przyokazji blokowanie miejsc parkingowych. Może ktoś już miał dość tego .


No bez jaj
Ja mam dość ujadania psów sąsiadki i patrzenia na jej wstrętną gębę to mam ją razem z psami odstrzelić?

Szanujmy czyjąś własność to i nasza zostanie uszanowana.
Widzę że auto ma tablice, więc jest zarejestrowane i opłacone, więc może parkować na parkingach ogólnie dostępnych więc nie wiem o co tu szum.


O to, że zajmują miejsca w i tak już zawalonym centrum i nie stoją tam 2h tylko 2 miesiące. Szanować czyjąś własność mówisz? OK dla mnie to jest oczywiste ale cwaniakom trzeba robić pod górke, niech zapłaci za normalny banner jak wiele innych firm - one nie zjeżdżają i nie walą w słupki, a nie typowo polskie cebulskie cwaniactwo .

Wyobraź sobie co 2 taki cwaniak mający firme nakupuje maluchów i rozstawi je przed galerią, w centrum, pks, pkp. Ciekaw jestem gdzie wtedy zaparkujesz? :)


Co do tego, że ręcznego się nie zaciąga zimą... w 20 letnim fiacie owszem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
3 marca 2015r. o 20:54
Parkowanie ,parkowaniem co nie zmienia faktu że Straz miejska nic nie robi, nigdzie jej nie ma, nie reaguje na rażące łamanie przepisów i nawet nie jest łaskawa przyjechać na zgłoszenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z Bolesławca niezalogowany
5 marca 2015r. o 11:38
Straż Miejska i Miejski Monitoring to jedna wielka kpina
Unia Europejska powinna zarządać zwrotu dofinansowania / ciężkie miliony złotych.
Tam gdzie powinno działać nie działa, ale ZA TO KAMERA PRZYuL. ZGORZELECKIEJ nr 8 to AMBONA DO POLOWANIA NA KIEROWCÓW KTÓRZY ZAPARKOWALI W JEJ POLU WIDZENIA. Jak pojawi sie tam zaparkowany samochód natychmiast zjawia sie STRAZ MIEJSKA i kasuje 300zł mandatu. Na tych co mają z nimi "na pieńku" napuszczają Policję.

Na dodatek praworządna instytucja zaistalowała tą kamerę
NIELEGALNIE.
MMoże wreszcie ktoś zajmie sie uporządkowaniem kwestii parkowania na tej ulicy / rozwidlenie / bowiem parkowanie tam jest konieczne z racji dużej ilości sklepów i innych.
W tym rejonie bardzo rzadko dochodzi do wypadków ludzie po prostu uważają, a Straż Miejska zamiast mandatami niech sie zajmie rzeczami które naprawdę pomagaja mieszkańcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J23 niezalogowany
5 marca 2015r. o 12:24


To skrzyżowanie jest faktycznie rewelka, jak w Indiach

Zmoderowano 05.03.2015 godz.17:56 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2015r. o 16:38
wygląda na przyspieszeniu jakby myszy się ganiały. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2015r. o 18:57
moze ktos sie po prostu zwyczajnie wkurzyl, ze auto stoi i stoi, zwyczajnie chcac go "przesunac" ( :D ) nie mogl sie spostrzec, ze wlasnie je rozwalil ;) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.