Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiechu warte
~Uśmiechnięty po przeczytaniu :) niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 4:04
~Bolecnauta napisał(a):
~uśmiechnięty po przeczytaniu :) napisał(a): Dlaczego tak zorganizowano wejście toalety zapytaliśmy barmankę?
- Nie wiem dokładnie- mówi kelnerka.

hahha to barmankę czy kelnerkę???


Co tu śmiesznego, pełni dwa zawody.


Zapytano barmankę odpowiada kelnerka :P
czy nie powinno się napisać zapytano barmankę a on odpowiedziała ?? język polski się kłania na tym portalu bardzo często jednak :) ludzie nie widzicie błędów ???? to portal publiczny nie powinniśmy dbać o polski język??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 8:23
~Uśmiechnięty po przeczytaniu :) napisał(a):
~Bolecnauta napisał(a):
~uśmiechnięty po przeczytaniu :) napisał(a): Dlaczego tak zorganizowano wejście toalety zapytaliśmy barmankę?
- Nie wiem dokładnie- mówi kelnerka.

hahha to barmankę czy kelnerkę???


Co tu śmiesznego, pełni dwa zawody.


Zapytano barmankę odpowiada kelnerka :P
czy nie powinno się napisać zapytano barmankę a on odpowiedziała ?? język polski się kłania na tym portalu bardzo często jednak :) ludzie nie widzicie błędów ???? to portal publiczny nie powinniśmy dbać o polski język??


publiczny?? a skad masz takie info?? mi sie wydaje, ze to portal zupelnie prywatny...jak Ci sie nie podoba - nie wchodz tu - proste....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 8:38
Podstawowe pytanie jest następujące, czy klucz od "kibla" w MCC powinien być w barze?


I proponuję na to pytanie odpowiadać.

Moja odpowiedź jest nie, zarządzający odpowiedzialni są używanie toalet i ich czystość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!