Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stop agresji drogowej
~Ron niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 9:16
Komuno wróć! Kapusiu wróć!
Napisz donos na sąsiada, nagraj jego samochód, podkabluj sklepikarza i babcię z murka handlującą pietruszką bez paragonów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 9:35
Ja uważam , że bardzo dobrze , ze można teraz nagrywać i zgłaszać na policję. Bo to jak niektórzy szaleją na drogach to woła o pomstę do nieba. Nie chodzi mi tu o drobne przewinienia ale o naprawdę grube, typu "facet wyprzedzał kolumnę !!" . Uczestniczyłam w takim wypadku z faceta nic nie zostało, wjechał pod autobus, a co gdyby z przeciwnej strony jechała osobówka? Zabiłby nie tylko siebie !!!! Nie chciałabym zginąć z powodu czyjejś głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 10:09
Wystarczy stanąć na światłach przy wiadukcie , jak się jedzie w kierunku ul. Staszica. Dosłownie co trzeci kierowca MA PRZY UCHU KOMÓRĘ !!!!!!! I tak jedną ręką : redukują, skręcają.......a mózgownicę całkowicie wyłączają !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 10:43
Niedługo złodziei tez trzeba będzie im znaleźć :P Przyjmują do policji pajaców którzy zamiast pracować dla społeczeństwa to siedzą po knajpach na darmowych kawkach i obiadkach zamiast pracować , a później najdrobniejszych przewinień sie czepiaja. Porażka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 13:10
to że ktoś wozi kamerkę w aucie i nagrywa nie znaczy to że chodzi i donosi na tych tzw kierowców co mają świeże beeeeee(tak robią barany)chociaż niektórych jak widzę że jadą na czołówkę to faktycznie by się przydało i oleju do łba nalać i porządny mandat.kamerka jest dla mnie np wielu pieszych nie przestrzega przepisów i gdy stanie się to co nie powinno się stać,a wiem że nie moja wina to nagranie potwierdzi że jestem nie winny i uniknę linczu.a jeżeli ktoś będzie zanosił nagrania to też dobrze bo polaczek jak czuje się bezkarny to głupieje,a tak będzie może miał respekt bo może ten dziadziuś ma kamerę i mnie nagra ?? w końcu aktor to fajny zawód będziesz sławny. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 13:51
Dokładnie :)
Ja mam po to ,aby w razie W mieć jakiś dowód ,że nie każdy miał np.zielone :P
W sumie po to ludzie zaczeli je zakładać ,a nie po to ,aby nagrywać i donosić.
A to,że nieraz sie śmieszne rzeczy ponagrywa to inna bajka :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8414
#skarlet nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 20:07
Dla siebie dobra rzecz bo przy kolizji sie póżniej przydaja, ale żeby odrazu na policję z każdym nagraniem wariata ja bym nie miał czasu jeździć ciągle bym ślęczał na komisariacie;)

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 9:18
Taak. Filmujcie mnie jak jadę autostradą 130/h, albo na Kościuszki w szczerym polu mam 70/h. Przestępca ciężkiej kategorii. W cywilizacji ograniczenia i przepisy są dla poprawy bezpieczeństwa, a u nas aby policja miała z czego trzepać kasę. I jeszcze chcą namówić na donosicielstwo obywateli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Kamil Barczyk!
REKLAMA Anna Zug!