Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stłuczka na Gdańskiej
41
#jegomosc nieaktywny
27 lutego 2015r. o 8:24
Byłem na miejscu, policjanci nic nie wiedzieli o żadnym BMW.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
27 lutego 2015r. o 8:39
jegomosc napisał(a): Byłem na miejscu, policjanci nic nie wiedzieli o żadnym BMW.

kierowca vw prawdopodobnie ma też dwa BMW, ale wtedy jechal vw :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BMW niezalogowany
27 lutego 2015r. o 8:50
jegomosc napisał(a): Byłem na miejscu, policjanci nic nie wiedzieli o żadnym BMW.


To było BMW widmo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2015r. o 16:56
Dziś 27-02-2015 w g. południowych ,w tym samym miejscu, znów doszło do kolizji.Na szczęście bez ofiar ale kobieta samochód ma rozwalony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poirytowany mieszkaniec niezalogowany
27 lutego 2015r. o 18:05
Droga na POM woła o pomstę do nieba!!! Cudem udaje się pokonać górkę mijając się z autobusami miejskimi albo TIR-ami, które codziennie (ok oprócz niedziel) wjeżdżają na POM, a mają gdzie jeździć: ceramika, eurocash, nie wspominając o ogromnych autobusach wycieczkowych, które przywożą turystów do ceramiki. Jeszcze większym cudem jest minąć się z w/w zimą kiedy kostka jest śliska i nie pomaga sól czy piasek. Zimą równie przyjemnie stoi się w korku na podjeździe kiedy ciężarówka utknie w połowie góry i ani nie zjedziesz, ani nie wjedziesz. Góra jest pochyła i nierówna więc i kierowcy TIR-ów chcący wykonać pracę żeby wrócić szybko do domu dużo ryzykują. Śmieszą jedynie obietnice władz miasta, które zapowiadały już kilka lat temu, że wyremontuje drogę aby ułatwić życie mieszkańcom a przy tym innym użytkownikom ale takie rzeczy to tylko przed wyborami, bo łatwiej jest postawić znak ograniczenia do 30 km i wyrzucić pisma z prośbami mieszkańców do śmietnika. Poziom poirytowania sięga nieba, mam nadzieję, że powiedzenie Polak mądry po szkodzie nie znajdzie zastosowania w tej sprawie ale obawiam się, że dopóki nie dojdzie do prawdziwej tragedii nic się nie zmieni. A drogę można poszerzyć, wylać asfalt, wystarczy chcieć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2015r. o 18:20
Rondo tam pewnie problemu nie rozwiąże ale ruch wahadłowy owszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2015r. o 12:07
właśnie chciałem powiedzieć ze 3 auto to było BMW redakcja jest tak dobrze poinformowana żal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.