Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat

SUKNIE ŚLUBNE Scarlet

13298
#pipi nieaktywny
6 maja 2015r. o 10:21
Zamówiliśmy suknie w tym salonie i przez 2 miesiące nie można bylo sie dodzwonic do niej a gdy juz sie udalo 3 tygodnie przed slubem i umówilismy sie na pierwszą przymiarke dala nie ta suknie która zamawialiśmy tłumacząc sie później ze popełnila literówke w nazwisku . Wiec mając pół roku przed upłynięciem terminu nawet nie zaczeła szyc i zostaliśmy na lodzie ( musielismy kupic w innym salonie) a pani wlaścicielka wogóle nie poczóła sie do winy zatrzymała zaliczke i powiedziała ze nie odda bo to nie jej wina ( bo zrezygnowaliśmy z nieżetelnej pani ) wiec nie polecamy tego salonu :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ UWAGA NA TEN SALON
" SCARLET "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rozczarowana niezalogowany
8 lutego 2016r. o 13:18
Skorzystałam z usług pani Brygidy z aalonu Scarlet z Godzieszowa. Nie polecam!!! Ta pani jest istną naciągaczką. Wypożyczałam tam suknie płaciłam aż 1700zł! Dokonałam takiego wyboru ponieważ suknia była piękna i czułam się w niej dobrze (była dobrana do figury, karnacji itd) ale że jestem niską kobietą wymagała skrócenia. Jeździłam na przymiarki 3 razy i gdy odebrałam suknię, dzień przed ślubem bo mieszkałam z narzeczonym i nie chciałam by ją zobaczył, nie mierzyłam już jej w salonie czekała na mnie już w przewoźniku i to był bład!!! W dzień ślubu okazało się, że nie została skrócona! Jak można wziąć tyle pieniędzy i nie wywiązać się z umowy. Prosze sobie wyobrazić jak chodziłam tańczyłam itp.... Była z 10cm za długa! Każdy po niej deptał co skutkowało, że obsuwała mi się w dół. W najważniejszym dniu mojego życia czułam sie niekomfortowo i oszukana. Nic tej kobiecie nie da się powiedzieć nie da dojść do słowa oddałam jej suknie i nie chce mieć z nią nic wspólnego żadna z moich koleżanek nie kupi i nie wypożyczy tam sukni. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś nie popuści tej pani i coś zrobi bo ja nie miałam pieniędzy żeby się sądzić a umowa jest tak napisana że nic konkretnego z niej nie wynika. Proszę uważać i dobrze się zastanowić. Warto pojechać dalej i dać większą sumę ale wiedzieć za co i że się dobrze zrobiło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2016r. o 17:43
pipi napisał(a): Zamówiliśmy suknie w tym salonie i przez 2 miesiące nie można bylo sie dodzwonic do niej a gdy juz sie udalo 3 tygodnie przed slubem i umówilismy sie na pierwszą przymiarke dala nie ta suknie która zamawialiśmy tłumacząc sie później ze popełnila literówke w nazwisku . Wiec mając pół roku przed upłynięciem terminu nawet nie zaczeła szyc i zostaliśmy na lodzie ( musielismy kupic w innym salonie) a pani wlaścicielka wogóle nie poczóła sie do winy zatrzymała zaliczke i powiedziała ze nie odda bo to nie jej wina ( bo zrezygnowaliśmy z nieżetelnej pani ) wiec nie polecamy tego salonu :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ UWAGA NA TEN SALON
" SCARLET "

My też zamówiliśmy i na nas pasowała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2016r. o 17:52
A nie mozna jej do sadu podac na podstawie niewywiazania sie z umowy czy cos?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!