Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Systemowe rozwiązania i ciągły rozwój?
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 11:07
~ napisał(a): Śmieszy mnie to choć nie jestem stroną. Skoro Starostwo zrobiło boisko w tym roku to raczej szkoły nie zamknie. A szkoły specjalnej nie przeniesie, bo nie ma tam warunków. Więc ktoś Wami manipuluje. Tak mi się wydaje.



To logiczne co Mówisz. Niestety zupełnie się Mylisz....coś jest na rzeczy i to bardzo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Misiek niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 13:27
~ napisał(a):
~ napisał(a): Śmieszy mnie to choć nie jestem stroną. Skoro Starostwo zrobiło boisko w tym roku to raczej szkoły nie zamknie. A szkoły specjalnej nie przeniesie, bo nie ma tam warunków. Więc ktoś Wami manipuluje. Tak mi się wydaje.



To logiczne co Mówisz. Niestety zupełnie się Mylisz....coś jest na rzeczy i to bardzo.


Gruchnęła wieść wśród młodzieży na fejsie, że do budowlanki najazd zrobiła naczelniczka i dyrektorka szkoły specjalnej ogladać i planować zagospodarowanie szkoły... Chyba to jednak nie jest manipulacja.... tak mi się wydaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 13:57
~Misiek napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Śmieszy mnie to choć nie jestem stroną. Skoro Starostwo zrobiło boisko w tym roku to raczej szkoły nie zamknie. A szkoły specjalnej nie przeniesie, bo nie ma tam warunków. Więc ktoś Wami manipuluje. Tak mi się wydaje.



To logiczne co Mówisz. Niestety zupełnie się Mylisz....coś jest na rzeczy i to bardzo.


Gruchnęła wieść wśród młodzieży na fejsie, że do budowlanki najazd zrobiła naczelniczka i dyrektorka szkoły specjalnej ogladać i planować zagospodarowanie szkoły... Chyba to jednak nie jest manipulacja.... tak mi się wydaje.


Gruchają gołębie a to jest pewna informacja ,budowlanka będzie rozparcelowana .Tu nie tyle uczniowie biadolą co nauczyciele .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 16:24
~ napisał(a):
~Misiek napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Śmieszy mnie to choć nie jestem stroną. Skoro Starostwo zrobiło boisko w tym roku to raczej szkoły nie zamknie. A szkoły specjalnej nie przeniesie, bo nie ma tam warunków. Więc ktoś Wami manipuluje. Tak mi się wydaje.



To logiczne co Mówisz. Niestety zupełnie się Mylisz....coś jest na rzeczy i to bardzo.


Gruchnęła wieść wśród młodzieży na fejsie, że do budowlanki najazd zrobiła naczelniczka i dyrektorka szkoły specjalnej ogladać i planować zagospodarowanie szkoły... Chyba to jednak nie jest manipulacja.... tak mi się wydaje.

Gruchają gołębie a to jest pewna informacja ,budowlanka będzie rozparcelowana .Tu nie tyle uczniowie biadolą co nauczyciele .


taaa...i to nauczyciele wcielili sie w uczniów ta fejsie np. , pozakłądali za nich konta i wyrazają opinie...
a wieść gruchnęła a gołebie gruchają...nie to słowo...:)




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 16:27
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Misiek napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Śmieszy mnie to choć nie jestem stroną. Skoro Starostwo zrobiło boisko w tym roku to raczej szkoły nie zamknie. A szkoły specjalnej nie przeniesie, bo nie ma tam warunków. Więc ktoś Wami manipuluje. Tak mi się wydaje.



To logiczne co Mówisz. Niestety zupełnie się Mylisz....coś jest na rzeczy i to bardzo.


Gruchnęła wieść wśród młodzieży na fejsie, że do budowlanki najazd zrobiła naczelniczka i dyrektorka szkoły specjalnej ogladać i planować zagospodarowanie szkoły... Chyba to jednak nie jest manipulacja.... tak mi się wydaje.

Gruchają gołębie a to jest pewna informacja ,budowlanka będzie rozparcelowana .Tu nie tyle uczniowie biadolą co nauczyciele .


taaa...i to nauczyciele wcielili sie w uczniów ta fejsie np. , pozakłądali za nich konta i wyrazają opinie...
a wieść gruchnęła a gołebie gruchają...nie to słowo...:)



za słownikiem etymologicznym języka polskiego
1. ‘wydawać głos (o gołębiach, przenośnie o ludziach)’; 2. forma jednokrotna gruchnąć ‘zabrzmieć głośno, gwałtownie, huknąć’; ‘strzelić, wystrzelić’; ‘nagle, gwałtownie uderzyć, grzmotnąć; 3. ‘pójść, pobiec’.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 23:06
'Skoro Starostwo zrobiło boisko w tym roku to raczej szkoły nie zamknie.'

-Glupota. Czemu mialoby nie zamknac, bo boisko zrobili ?? To zaden argument. Przeciez tamte dzieci tez moglyby bez zadnego ale z niego korzystac..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 23:07
'Skoro Starostwo zrobiło boisko w tym roku to raczej szkoły nie zamknie.'

-Glupota. Czemu mialoby nie zamknac, bo boisko zrobili ?? To zaden argument. Przeciez tamte dzieci tez moglyby bez zadnego ale z niego korzystac..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza