Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szlachetna Paczka - dzień pierwszy!
11445
PanM
24 stycznia 2015r. o 19:53
moderator napisał(a): Tylko , że 11.01.2015 o godz. 11:43 napisał pan do mnie prywatną wiadomość o chęci oddania potrzebującym pralki automatycznej - czyżby przypadek ?


No tak , napisałem do Pana Krzemińskiego bo liczyłem że on wie kto potrzebuje .Kierował akcją szlachetna paczka.
Teraz wiem że to Pan jest moderatorem.To wiele wyjaśnia .

(...)

Zmoderowano 24.01.2015 godz.20:03 - powód: Pomówienia. Po pierwsze nie jestem Jegomościem. :) Najpierw napisał pan do mnie z prośbą o kontakt do Jegomościa i o tym , że chce pan oddać pralkę. Nie zacytowałem pana prywatnej wiadomości i nic w niej pan nie pisał o poufności. (moderator)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
24 stycznia 2015r. o 20:00
Trzeba było napisać w temacie "oddam za ...", a nie złomować - była by lepsza decyzja.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
24 stycznia 2015r. o 20:09
alter napisał(a): "Pralka na złomie"? Pewnie nikt takiego rupcia nie chciał? To musiała być bardzo "szlachetna" propozycja :D


Wyobraź sobie miły człowieku żę nie.
Miało około 4-5 lat całkowicie sprawna i zadbana ./żona dostała w prezencie nową , więc/ .....

Chciałem oddać komu ale nie wiedziałem gdzie się zwrócić aby to pozostało anonimowe.Niestety ktoś wywlekł tą sprawę na wierzch.

Przypominam sobie poprzednie wybory do sejmu .Postanowiłem dać miejsca w komisjach wyborczych pełnoletnim dzieciom z Bolesławieckiego domu dziecka .Wszystko załatwiem jak trzeba .Jednak gdy minął termin zostałem publicznie wyśmiany bo okazało si że nie dopuszczono tych ludzi z powodów formalnych.
Wtedy też miało być skromnie bez rozgłosu.Ktoś się postarał inaczej.
(...)

Zmoderowano 24.01.2015 godz.20:11 - powód: ubliżanie (moderator)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 stycznia 2015r. o 20:38
PanM napisał(a): Wyobraź sobie miły człowieku żę nie.
Miało około 4-5 lat całkowicie sprawna i zadbana ./żona dostała w prezencie nową , więc/ .....


Lubisz PanM robić wokół swojej osoby bardzo wiele szumu, kiedy jak zapewniasz pralka była coś jeszcze warta dajesz ją na "złom". Od początku i przy każdej okazji "szlachetnie" krytykujesz takie akcje. Oczywiście jesteś świadomy tego, że można komuś pomagać po cichu i bezinteresownie. Twoje intencje miły człowieku są aż nazbyt oczywiste. :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 stycznia 2015r. o 21:04
chciał ''oddać'' nie oddał i nie roztrząsajcie sprawy bo i tak do żadnych konkretnych wniosków nie dojdziecie...
jest już ''po herbacie'' :)
w ubiegłym roku dałem ogłoszenie w odpowiednim dziale i w tym samym dniu chętni odebrali to co im zaoferowałem...
teraz w dziale ogłoszeń jest kolejna rzecz i co?
nawet się nie zorientujecie wszyscy ''szpiegujący'' IP że to falkuś... :D
odbiorcy też nie wiedzą...bo po co?
by taki ktoś jak ten powyżej zarzucał że oddaje się ''złom''
zapewne sam zawiózł by to na składnicę a komuś coś zarzuca nie mając żadnych do tego podstaw... :P

Polacy jednak przegrali :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
REKLAMA Cezary Przybylski