Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Wojciech Smoliński
BolecFORUM Nowy temat

TANIE STYLIZACJA PAZNOKCI.....

12497
#mama1234 nieaktywny
27 lipca 2014r. o 18:41
ZAPRASZAM PANIE......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10963
#sylwi73 nieaktywny
27 lipca 2014r. o 20:46
super :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9455
#installpro nieaktywny
3 sierpnia 2014r. o 16:12
Czy robi Pani u klienta w domu?Czy posiada pani swój gabinet?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9455
#installpro nieaktywny
11 sierpnia 2014r. o 13:52
Zadałam ci kobieto inne pytanie,nie pytałam czy mnie zapraszasz,porażka ludzie już chyba czytać nie potrafią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12497
#mama1234 nieaktywny
11 sierpnia 2014r. o 14:55
installpro napisał(a): Zadałam ci kobieto inne pytanie,nie pytałam czy mnie zapraszasz,porażka ludzie już chyba czytać nie potrafią




umie czytać kobieto i za darmo proszę mnie nie wyzywać :/ :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9455
#installpro nieaktywny
11 sierpnia 2014r. o 19:57
Zadałam ci kobieto inne pytanie,nie pytałam czy mnie zapraszasz,porażka ludzie już chyba czytać nie potrafią


Dopisane 11.08.2014r. o godz. 19:57:

Widzę jednak,że nie umiesz czytać i mało tego nie potrafisz robić paznokci z tego co czytam hehe,porażka totalna zajmij się czymś co potrafisz robić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12497
#mama1234 nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 9:20
ZAPRASZAM PANIE NA PAZNOKCIE .... :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wojciech Smoliński
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu