Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji
~ niezalogowany
29 lipca 2015r. o 11:57
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~X napisał(a):
~ napisał(a):
~BOSFOR napisał(a): Czy na tym forum wypowiadają się sami idioci,nierozumiejący,że gdyby policji nie było,to jeden z drugim bał by się wyjść na ulicę?Bo miał by gębę obitą,tylek skopany ,kasę zabraną?Wiecie jak pracuje policja np. w Turcji czy Stanach Zjednoczonych?Byłem ,widziałem,nie patyczkują się,jak ktoś podskoczy.Leją czym popadnie,nawet rękojeścią od pistoletu.Więc opanujcie się wieszający psy na policji,jest od przestrzegania prawa i do obrony obywateli.


Haha :D Wzruszyła mnie ta utopijna wizja :D Nie myślałem nad rozpoczęciem przygody filmowca amatora? :D

Jak widzę tych pachołków w mundurach to mnie zawsze śmiech ogarnia :D
No to znalazł się chojrak,jak daleko.Tylko jak coś wywinie i stanie oko w oko z policjantem,to robi się malutki,buta znika,skamle jak szczeniak.Kto nie wchodzi w konflikt z prawem,żadna policja nikogo nie prześladuje.W żadnym demokratycznym kraju,znam to z podróży .


Twoje podróże kończą się pod osiedlową żabką?
Zdziwiłbyś się,w życiu nie będziesz,gdzie bywałem ja.Ale co tu z Tobą dyskutować,widać,że jesteś gimbus.Taki,jak napisałem wcześniej:chojrak na odległość,co robi w gacie przy konfrontacji.



"W życiu nie będziesz, gdzie bywałem ja ..." hmm ... czy masz na myśli biuro swojego szefa gdzie donosisz na kolegów, czy może najbliższy posterunek policji gdzie zarabiasz "udzielając informacji o sąsiadach"? Pomijając twoją kiepską interpunkcję jestem również zdegustowany określeniem mnie jako gimbusa. Patrząc po twoim lekko archaicznym języku masz jakieś 30-40 lat ale nie rozumiem po czym określiłeś mój wiek jako "gimbusowy"? Może po prostu nie wiesz co to słowo znaczy tylko podchwyciłeś od kolegów pod żabką. Co do określenia mnie jako "chojrak na odległość" zapewne sprawdziłeś już IP dlatego wiesz że nie mogę się z tobą spotkać. Zapewne jest ci smutno z tego powodu ale zostaw mi proszę swój adres mailowy. Mogę cię zapewnić że wpadnę na bożonarodzeniowego karpia. Co do formy konfrontacji, wybór pozostawiam tobie. Chociaż sądząc po wypowiedziach będzie to zapewne tylko konfrontacja słowna, którą zakończysz salwując się ucieczką i powiadomieniem zaprzyjaźnionego dzielnicowego :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2015r. o 16:45
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~X napisał(a):
~ napisał(a):
~BOSFOR napisał(a): Czy na tym forum wypowiadają się sami idioci,nierozumiejący,że gdyby policji nie było,to jeden z drugim bał by się wyjść na ulicę?Bo miał by gębę obitą,tylek skopany ,kasę zabraną?Wiecie jak pracuje policja np. w Turcji czy Stanach Zjednoczonych?Byłem ,widziałem,nie patyczkują się,jak ktoś podskoczy.Leją czym popadnie,nawet rękojeścią od pistoletu.Więc opanujcie się wieszający psy na policji,jest od przestrzegania prawa i do obrony obywateli.


Haha :D Wzruszyła mnie ta utopijna wizja :D Nie myślałem nad rozpoczęciem przygody filmowca amatora? :D

Jak widzę tych pachołków w mundurach to mnie zawsze śmiech ogarnia :D
No to znalazł się chojrak,jak daleko.Tylko jak coś wywinie i stanie oko w oko z policjantem,to robi się malutki,buta znika,skamle jak szczeniak.Kto nie wchodzi w konflikt z prawem,żadna policja nikogo nie prześladuje.W żadnym demokratycznym kraju,znam to z podróży .


Twoje podróże kończą się pod osiedlową żabką?
Zdziwiłbyś się,w życiu nie będziesz,gdzie bywałem ja.Ale co tu z Tobą dyskutować,widać,że jesteś gimbus.Taki,jak napisałem wcześniej:chojrak na odległość,co robi w gacie przy konfrontacji.



"W życiu nie będziesz, gdzie bywałem ja ..." hmm ... czy masz na myśli biuro swojego szefa gdzie donosisz na kolegów, czy może najbliższy posterunek policji gdzie zarabiasz "udzielając informacji o sąsiadach"? Pomijając twoją kiepską interpunkcję jestem również zdegustowany określeniem mnie jako gimbusa. Patrząc po twoim lekko archaicznym języku masz jakieś 30-40 lat ale nie rozumiem po czym określiłeś mój wiek jako "gimbusowy"? Może po prostu nie wiesz co to słowo znaczy tylko podchwyciłeś od kolegów pod żabką. Co do określenia mnie jako "chojrak na odległość" zapewne sprawdziłeś już IP dlatego wiesz że nie mogę się z tobą spotkać. Zapewne jest ci smutno z tego powodu ale zostaw mi proszę swój adres mailowy. Mogę cię zapewnić że wpadnę na bożonarodzeniowego karpia. Co do formy konfrontacji, wybór pozostawiam tobie. Chociaż sądząc po wypowiedziach będzie to zapewne tylko konfrontacja słowna, którą zakończysz salwując się ucieczką i powiadomieniem zaprzyjaźnionego dzielnicowego :P :P :P
Myślałem Ci nie odpisywać,ale sumienie mi nakazuje.Co do interpunkcji:przeczytaj swój post,podszkol się,zanim komuś wytkniesz niewłaściwą interpunkcję,bo masz Ty właśnie błędy interpunkcyjne.Żeby tylko takie,mógłbym Ci wytknąć więcej,tylko po co?Musisz się jeszcze dużo uczyć o świecie i o dobrym wychowaniu.Przecież nic nie wiesz o adwersarzu,ani o jego wieku,ani wykształceniu,ani gdzie był i co robił.A używasz języka i stylu,mówiąc delikatnie,niestosownego.Opanuj się młody człowieku.Adres e-mailowy,oczywiście,posiadam.Bojażliwy nie jestem,podtrzymuję to,co napisałem jako komentarz do Twoich wypowiedzi na temat policji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 lipca 2015r. o 21:45
Stwierdzam, iż człowiek podpisujacy sie ~ jest w takim wieku, że mu w glowie wiatr wieje. Więc nie warto reagować na jego idiotyczne zaczepki. Pewnie będzie pisał ile to on ma lat i wogole jaki to on duży chłopczyk, ale rownie dobrze ja moge mowić, że mam 230 lat. Ja jestem za policja a nawet za przywroceniem milicji i godzin policyjnych wtedy małolaty nie demolowaly by tak bardzo przepięknego Bolesławca. Jak zapyskuje pała przez plecy jak umrze trudno jakies ofiary muszą być moze wtedy jeden z drugim nauczyli by sie szacunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo