Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łużyce cyfrowo
~bartolini bartłomiej niezalogowany
26 września 2014r. o 21:22
Nie oglądam w ogóle tv Łużyce. I w przyszłości też nie będę oglądać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~felixx niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:34
@Pani Ilona Parejko & @forumowicze

Po dlugim czasie udalo mi sie wreszcie dotrzec do mojego rodzinnego miasta. Od razu zabralem sie za antene naziemna oraz tuner dvb-t. :)

Sprawa wyglada nastepujaco. W internecie niepotrzebnie narobiono halasu z tym calym Trutnovem. To nie jest prawda. W Boleslawcu odbieramy 3 czeskie muxy ale z nadajnika Liberec z moca 50kw, ktory jest bardzo blisko naszej granicy. Nie jest to nadajnik Trutnov Cerna Hora, ktory w ogole mi nie koliduje z nadajnikiem RTON Nowa Karczma, gdzie TV Luzyce nadaje na kanale 38. Odbieram ten czeski mux z Liberca na kanale 52 i nic sie nie zakluca. Bardzo mnie to ucieszylo, bo zalezy mi i na TVLuzyce, jak i na czeskich kanalach Nova, Nova Cinema, Prima itd. Swietnie to sie wszystko w Boleslawcu zgralo. Przy odrobinie checi mozna zlapac jeszcze telewizje z Niemiec ale potrzebna druga antena skierowana na Löbau. Ale uwaga, Niemcy nadaja w polaryzacji V (u nas H) i antena musi wisiec na boku, dlatego wlasnie potrzebna jest druga. ;) Warto przyznac, ze my na Polskich Luzycach jestesmy najlepiej usytuowanym regionem Polski w wartosciowa cyfrowa telewizje naziemna dvb-t. Mamy poprostu najwiecej odkodowanych kanalow za free. :)

Warto dodac, ze nasze Luzyce sa jednym z nielicznych regionow w Polsce, gdzie mamy lokalny mux-L oraz wlasna telewizje regionalna. Pozdrawiam cala ekipe TVLuzyce i dziekuje za pionierska robote! :)

Pani Ilonko, wszystko u mnie smiga na Waszym kanale 38. Sygnal w Bolcu jest taki silny, ze antena dziala nawet bez zasilacza. Posiadam antene szerokopasmowa Telmor Digit Optima IQ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAKozłowski do Sejmiku