Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
V wieków wodociągów i kanalizacji w Bolesławcu
~Gerwazy niezalogowany
20 września 2014r. o 22:49
~X napisał(a): Co tam Kaziów... Imć autor nawet nazwisko dyrektorki muzeum pisze z błędem... I jeszcze wytłuszcza!!!!

Po raz kolejny autor potwierdza swój "profesjonalizm". Zdjęcia chyba robione aparatem telefonicznym. Ujęcia przypadkowe, kadrowanie ( jakie kadrowanie ???? ). Filmiki? Lepiej nie pokazać nic, niż takie ...., nie wiem, jak to nazwać. Jednym słowem - PORAŻKA.
Droga Redakcjo, proszę nauczyć się rzemiosła dziennikarskiego ( czyli - DO SZKOŁY MARSZ ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wanda S niezalogowany
21 września 2014r. o 0:06
5 wieków wodociągów; a opłaty za wodę pobierane jak w kraju niecywilizowanym. Staramy się oszczędzać zużycie wody; mamy licznik - mamy z naszego domowego licznika nadpłatę --ale z licznika wspólnego niedopłatę prawie 100 zł. nie rozumiem zupełnie dlaczego; mam płacić za jakiś inny licznik niż mój w mieszkaniu? Czy tamten licznik jest sprawny, czy ktoś go sprawdza/ paranoja; granda w biały dzień. Jeżeli woda ucieka gdzieś z
e wspólnego licznika to coś jest na rzeczy. Ktoś za to powinien odpowiadać ,a nie my lokatorzy. SMUTNE I śmieszne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 września 2014r. o 6:56
Wando
właśnie o tym wcześniej napisałem :)
kiedyś zapewniano mnie że założony w mieszkaniu licznik pozwoli mi na płacenie za faktyczny pobór wody a dzisiaj?
dzisiaj wodociągi dodatkowo zarabiają na mnie za ich ''legalizację''
wniosek?...mój wniosek jest taki ,że jest to kolejne przedsiębiorstwo mające na celu wydoić kasę z kieszeni ''po pierwsze mieszkańców'' :>

dzięki niej min. bawią się w Kliczkowie

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czytelnik niezalogowany
21 września 2014r. o 18:34
Żywe Żródło chyba znajdowało się w miejscu, gdzie pozwolono wybudować przychodnię z apteką przy ul. Bankowa-Karola Miarki. Dlaczego decydenci nie zachowali tak ważne miejsce i nie pozwolili mieszkańcom pić z niego wodę, skoro osławione było prawie na całą Europę ? Kto zawalił ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2014r. o 19:20
~Czytelnik napisał(a): Żywe Żródło chyba znajdowało się w miejscu, gdzie pozwolono wybudować przychodnię z apteką przy ul. Bankowa-Karola Miarki. Dlaczego decydenci nie zachowali tak ważne miejsce i nie pozwolili mieszkańcom pić z niego wodę, skoro osławione było prawie na całą Europę ? Kto zawalił ?
W tym miejscu nie ma zrodla od 300 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2014r. o 20:01
Teraz zródło jest w kieszeniach obywateli ,Płać i płacz. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alek S niezalogowany
21 września 2014r. o 21:01
~ napisał(a): Myslisz że następny prezio będzie obniżkę fundował? ;)
TA SAMORZADOWA @@@MAFIA@@@@ TO TYLKO DOBRZE WODE LEJE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2014r. o 21:13
I kasę od plebsu . ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza