Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W jednej chwili bez dachu nad głową
2438
#rafi nieaktywny
5 lipca 2013r. o 11:05
hemi napisał(a): wypowiadam się w tematach gdzie mam coś sensownie do powiedzenia,jeśli z kimś dyskutuje to dyskutuje na argumenty i tyle :)
A nie jak jakiś anonimowy burak napisał,że jestem wszą :)
Pozdrawiam serdecznie i wszelkim anty co hejtują bez powodu życzę miłych snów :)
aha to dlatego ta fotografia jest twoja wypowiedzą na temat anonim anoinimem :)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
6 lipca 2013r. o 10:41
(...)

Zmoderowano 06.07.2013 godz.20:14 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
6 lipca 2013r. o 20:08
Nie w każdym,przesledź wszystkie tematy ,które sa na bieżąco,zobacz w ilu ja sie wypowiadałem a w ilu np.rafi,ale czepiać się trzeba ,nie?Tylko czego ?
:]
Bolec schodzi na psy az miło i jestem tu coraz rzadszym gościem ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
6 lipca 2013r. o 20:15
hemi napisał(a): Nie w każdym,przesledź wszystkie tematy ,które sa na bieżąco,zobacz w ilu ja sie wypowiadałem a w ilu np.rafi,ale czepiać się trzeba ,nie?Tylko czego ?
:]
Bolec schodzi na psy az miło i jestem tu coraz rzadszym gościem ;)

Ja nie jestem wszędzie ;) ty zawsze masz jakieś swoje ale ;) zresztą co kogo obchodzi ile ty tu jesteś ?? czepiasz się fotografii ? ;) pokazały że są tam ludzie bez dachu co nie mają się podziać przecież ty tak bardzo w Bogatyni pomagałeś a teraz boisz się wykazać jakiś ty pomocny ?? ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
13 października 2015r. o 15:26
A Folwark w Tomaszowie dalej niszczeje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo