Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy najmłodszych bolesławczan (22)!
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 20:42
emem napisał(a):
Na tym forum, ZWRACANIE UWAGI komus na to, ze nie uzywa ogonkow jest uznawane za zachowanie niekulturalne.


I że niby ty o tym decydujesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
13 kwietnia 2014r. o 20:54
~ napisał(a):
emem napisał(a):
Na tym forum, ZWRACANIE UWAGI komus na to, ze nie uzywa ogonkow jest uznawane za zachowanie niekulturalne.


I że niby ty o tym decydujesz?


Regulamin okresla wlasciciel serwisu, a nie anonimowy uzytkownik. Przykro mi :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 21:59
Emem wcale Ci nie jest przykro :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 kwietnia 2014r. o 23:48
emem napisał(a): Regulamin okresla wlasciciel serwisu, a nie anonimowy uzytkownik. Przykro mi :-)


Trzeba było tak od razu, zamiast powoływać sie na słownik języka polskiego albo natykietę.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 kwietnia 2014r. o 8:03
~ napisał(a): Regulamin określa, że coś jest "niekulturalne"? Tego waszego regulaminu nikt nie czyta. Bycie kulturalnym, czy też nie to bardzo subiektywna kwestia, szczególnie w aspekcie "ogonków".


To jest naprawde Twoj problem.
Na BolecForum DOZWOLONE jest pisanie z ogonkami, jak i bez ogonkow. Masz wybor i tyle. Ja wybralem opcje bez ogonkow i nic Ci do tego. Takie tutaj panuja zasady :-)


Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
8 maja 2014r. o 10:10
emem napisał(a): Ja wybralem opcje bez ogonkow i nic Ci do tego. Takie tutaj panuja zasady :-)


Nie wiem jaki wpływ, na ten temat, mają Twoje ogonki krakowszczaninie ;)
Wiem natomiast, że przestałeś publikować "bolesławczan".
Dlaczego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
8 maja 2014r. o 10:17
~kajtek napisał(a):
emem napisał(a): Ja wybralem opcje bez ogonkow i nic Ci do tego. Takie tutaj panuja zasady :-)


Nie wiem jaki wpływ, na ten temat, mają Twoje ogonki krakowszczaninie ;)
Wiem natomiast, że przestałeś publikować "bolesławczan".
Dlaczego ?


Kajtek, dziekuje serdecznie za Twoj komentarz :-)
Przerwa wynikala z dluzszego urlopu osoby odpowiedzialnej za publikacje w tym dziale. Jeszcze dzisiaj pojawi sie nowa seria zdjec naszych boleslawieckich bobasow :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
8 maja 2014r. o 10:21
emem napisał(a): Przerwa wynikala z dluzszego urlopu osoby odpowiedzialnej za publikacje w tym dziale.


Już nie mogę się doczekać jej powrotu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.