Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Woda na Start
~S niezalogowany
7 lipca 2015r. o 18:27
Wszystko ładnie pięknie i święta prawda ale mam ochotę wytoczyć proces Wodociągom z Gromadki. Są takie upały że masakra a w Krzyżowej i Różyńcu od soboty od 13.00 nie ma wody :/ Już nie mogę doczekać się aż wystawią mi kolejną fakturę za wodę. Dostaną odpowiedni komentarz. Wg co o tym myślicie ? Co mnie to k...a obchodzi, że mają awarię? Wodoiąg należy na bieżąco serwisować a nie w razie awarii zostawiać ludzi bez wody już 4 dzień :( Prawo jest po mojej stronie czy już wariuje z pragnienia? Jak nie zapłacisz rachunku to Ci wodę odetną a co jak oni nie wywiązują się z umowy? Wg Panie Redaktorze niech się Pan temu przyjrzy z bliska bo mam wrażenie do ktoś leci w ch... z dobrodziejem :/ to cud że jeszcze tu żyjemy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 21:42
to jest kara za przejechanego kota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 23:52
a odsetki za nie zapłacony rachunek każdego dnia są naliczane !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Truth niezalogowany
8 lipca 2015r. o 7:48
http://wroclaw.tvp.pl/20761381/dolnoslaskie-tropiki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 lipca 2015r. o 8:58
ktos kto pisal ten artykul, ulegl wplywowi norm z brukseli a ten, ktory to tutaj wkleil nie mysli. to "pamietaj" brzmi jak przestroga i nosi znamie przymusowego picia, podobnie jest z modelkami, ktore musza wazyc 43 kg.

"Pamiętaj, że przeciętny człowiek powinien wypijać ok. 2 l płynów dziennie. Dorosła kobieta potrzebuje dziennie około 1,6 litra płynów, mężczyzna niecałe pół litra więcej."

moja kolezanka pije srednio w pracy 3-4 kawy i wieczorami 2,5 litra warki strong a kumpel pije srednio 1,2 litra goracych napoi. ja pije 1,5 litra srednio i to bez popijania. nie wiem dlaczego dyskryminuje sie tutaj baby i straszy porzadnych facetow tym "pamietaj". z tych, ktorych ja znam nikt nie chce byc przecietnym, raczej chca byc inni niz przecietni i dlatego wiekszosc z nich pije jak swinia, nie mam danych statystycznych z chlewni ale na oko to z pol wiadrem sobie poradzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.