Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory do Sejmiku - co z Przybylskim?
~sw niezalogowany
20 listopada 2014r. o 9:26
no nie wiem czy taki wynik pozwoli na to - pani Zdrojewska z po miała 3x więcej głosów - nawet kukiz miał więcej 14 tysięcy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edeque niezalogowany
20 listopada 2014r. o 10:03
Bolesławianin na czele Sejmiku to byłaby świetna wiadomość, zwłaszcza w perspektywie zaangażowania tego polityka w pomysł powrotu do eksploatacji bolesławieckiej miedzi. Podobno szansa na to jest duża, miasto skorzystałoby niepomiernie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 21:02
Kukiz - śmiać mi się chce z tego człowieczka. Zaczęło go boleć to państwo jak mu obcięli 50% koszty uzyskania przychodów. My zwykli wyrobnicy mam te koszty w wysokości 2000 zł rocznie pan kukiz jest w sytuacji gdzie może zaliczyć sobie 42.764 zł do kosztów. Oznacza to że on ten dochód ma nieopodatkowany. Zwykli ludzie często na rocznym picie takiej kwoty w rubryce dochodu nie widzą - a temu pazernemu, miernemu śpiewaczkowi (od kiedy bez piersi to jakoś cichutko z jego twórczością) mało. W sumie to on się nieźle ustawił - cos tam z diet do kieszeni zawsze wpadnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 21:28
A mnie śmiać się chce z takich frajerów jak powyższy.

Kukiza wkurzyło i coś zrobił, frajerzy dalej zostali w domu albo głosowali na PoPsl. I dalej będą narzekać i dziwić się że na nich pada skoro opluli własny sufit
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 listopada 2014r. o 0:04
~ napisał(a): od kiedy bez piersi to jakoś cichutko z jego twórczością

Jeszcze ciszej z twórczością Piersi, nie licząc biesiadnej Bałkanicy dla plebsu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
21 listopada 2014r. o 6:54
~ napisał(a): Kukiz - śmiać mi się chce z tego człowieczka. My zwykli wyrobnicy mam te koszty w wysokości 2000 zł rocznie


I kogo to jest wina że masz takie koszta? Kukiza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza