Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Wojciech Smoliński
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybraliśmy nowego prezydenta
10114
#alter nieaktywny
27 maja 2015r. o 21:21
Pannazdzieckiem napisał(a): A na jesieni ukarzą całe to POpaprane towarzycho :D No widzisz Alterowicz , coś jednak nas łączy , Doktoranta i facetabezmatury :D
Proszę Cię, skasuj ten kretyński napis. Nie przystoi takiej inteligencji. Niech już będzie " agresja Pannyzdzieckiem " :D


Nie mam za wiele czasu dzisiaj na pogaduchy, ale powiem Ci, że łączy nas więcej niż Ci się wydawało i dalej wydaje. Tylko zdarza Ci się zbyt często rzucać na innych własne projekcje. W którymś momencie zapomniałeś, że też krytykowałem ten system. Temat Ukrainy na chwile to zmienił ponieważ pewne nadrzędne wartości bywają ważniejsze.

Również przewiduje jesienią zwycięstwo sił antysystemowych, a wybranie Dudy mimo wszystko w tym pomoże.

Swojego opisu nie zmienię do momentu, aż Rosja i Putinek nie przestanie być zagrożeniem dla niepodległości innych.

A jak skomentujesz ten fakt? Którego od dawna oczekiwałem :)

Klęska Jednej Rosji w wyborach w Bałtijsku, partia Putina bez mandatów
27 maja
"Partia Jedna Rosja, stanowiąca zaplecze polityczne prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina, poniosła dotkliwą klęskę w obwodzie kaliningradzkim - w niedzielnych wyborach do rady rejonowej Bałtijska nie zdobyła ani jednego mandatu."

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-srodek-wschod/aktualnosci/news-kleska-jednej-rosji-w-wyborach-w-baltijsku-partia-putina-bez,nId,1825805

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
27 maja 2015r. o 21:33
urzedniczyno w zadnym wypadku nie zmieniaj podpisu. po twojej pisaninie nie mozna powiedziec czys madry czys goopi. dopiero po twoim podpisie mozna to stwierdzic na 100%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 maja 2015r. o 21:38
A tak skomentuję : mam spore zastrzeżenia co do wiarygodności Interii :) A jedna jaskółka u Ruskich wiosny nie czyni :) Czas pokaże , że Putler i cała Rosja , nie są tacy źli. Ale wracając do sprawy , to może byśmy zorganizowali wspólnymi siłami ruch poparcia dla Kukiza w Bolesławcu , skoro poważna większość mieszkańców powiatu opowiedziała się za Szogunem ? Panna gotów jest face , to face rozmawiać i nakłaniać :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 21:59
W tym zniewolonym i w ruinie kraju dzisiaj jest rozgrywany mecz o mistrzostwo Europy .Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
27 maja 2015r. o 22:05
Pannazdzieckiem napisał(a): A tak skomentuję : mam spore zastrzeżenia co do wiarygodności Interii :) A jedna jaskółka u Ruskich wiosny nie czyni :) Czas pokaże , że Putler i cała Rosja , nie są tacy źli. Ale wracając do sprawy , to może byśmy zorganizowali wspólnymi siłami ruch poparcia dla Kukiza w Bolesławcu , skoro poważna większość mieszkańców powiatu opowiedziała się za Szogunem ? Panna gotów jest face , to face rozmawiać i nakłaniać :)


Kukiz jest od paru miesięcy radnym i co zrobił dla Dolnego Śląska? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 maja 2015r. o 22:06
~Pankracy napisał(a): 10 dużych banków działających w Polsce przedstawiło dziś propozycję utworzenia jakiegoś tam funduszu stabilizacji dla "franciszkanów". Wystarczyła wygrana Dudy, a one już spuszczają z tonu. Boją się i dobrze. Oby tak dalej. Za chwilę się okaże, że także bez sztucznego WIBORU będzie można udzielać kredytów.
Komunikat dla fanatyków PO - kochani, to źle, że banki skubią Polaków na opłatach i prowizjach najbardziej w całej Europie (kto był w Anglii czy Irlandii wie, o czym piszę). To dobrze, że ktoś im wreszcie wybija to powoli z głowy i że może w końcu będzie normalnie.
Jeszcze jedno - nie ma wojny. Dinozaury na Ziemię też nie wracają.


No właśnie o to mi biega Pankracy. Gdyby Narodowy , niby polski miał odzyskać pełnię władzy nad mamoną tego nieszczęśliwego kraju , i odzyskać wcześniej sprzedane za bezcen delegatury , to w budżecie nie ma na to takiej kasy. Trzeba było by ją zacząć drukować i papierem zapchać te nienasycone żydowskie ryje , porozrzucane po różnych szerokościach geograficznych. W zasadzie jest to zgodne z mym wcześniejszym twierdzeniem : ciąć chazarskie łby ... albo udusić papierem . Na jedno wychodzi :D

Mylisz się jednak twierdząc , że nie ma wojny. Wojna trwa ... nieustannie . Jest to wojna między ludzką chciwością , a uczciwością. Ta wojna trwa już kilka tysięcy lat. A niektóre teorie spiskowe , jakich jestem zdeklarowanym wielbicielem , mówią o setkach tysięcy lat .

Drodzy Państwo ... dobrej nocy :) Do jesiennych :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 7:55
Nie udawaj, że znasz języki!
Piszesz babole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 8:06
~ napisał(a): Nie udawaj, że znasz języki!
Piszesz babole


nie znam ! ja być turek ja mieszkać w dojczland :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
REKLAMA Wojciech Smoliński