Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek w pracy i jego skutki
~ niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 21:18
tu chodzi o ukrytą reklamę kancelarii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
10 lutego 2016r. o 14:06
mi też pan Zawada obiecywał złote góry i wszystkich w koło krytykował a jak przyszło co do czego to wielkie nic. Sprawę przeniosłem do DCP na Grunwaldzkiej. tam pan Marcin zajął się moją sprawą szybko i są już pierwsze efekty. Trafiłem tam z polecenia i ja też polecam. Nie dajcie się nabrać na piękne słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~B niezalogowany
10 lutego 2016r. o 14:16
ja właśnie uzyskałem pomoc w starostwie w ramach tej darmowej porady. Dobrze że zzrobili takie coś. Mi udzieliła pomocy pani Adamczyk. Młoda, miła i bardzo rzeczowa. Pomogła mi też napisać pismo. W różne dni przyjmują różni adwokaci. Nie wiem jak reszta ale życzę natrafienia na tą panią bo mi bardzo pomogła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie przesądzając niezalogowany
10 lutego 2016r. o 16:08
~Bogdan napisał(a): mi też pan Zawada obiecywał złote góry i wszystkich w koło krytykował a jak przyszło co do czego to wielkie nic. Sprawę przeniosłem do DCP na Grunwaldzkiej. tam pan Marcin zajął się moją sprawą szybko i są już pierwsze efekty. Trafiłem tam z polecenia i ja też polecam. Nie dajcie się nabrać na piękne słowa.


Zgadzam się z tym, iż "wszystkich w koło krytykował a jak przyszło co do czego to wielkie nic". Taki cytat z aktualnego sukcesu opisanego w konkurencyjnym portalu-"skutkiem działań pracowników Biura RONIN - Zbigniewa Zawady, a następnie jego prawników" Pytanie zasadnicze, gdzie tu jest fałsz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!