Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Kamil Barczyk!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzmożone kontrole drogowe
~skręt niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 22:20
~ napisał(a): no klucznik i co Ty na to? :]
większej bzdury nie słyszałem. Czasy choćby zaprzyjaźnionych pomocy dawno się skończyły bo policja nie wzywa pomocy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 9:55
~skręt napisał(a):
~ napisał(a): no klucznik i co Ty na to? :]
większej bzdury nie słyszałem. Czasy choćby zaprzyjaźnionych pomocy dawno się skończyły bo policja nie wzywa pomocy :]

Taaak. może sami cie wezma na hol? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 10:29
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): jeżdze przepisowo dosłownie zapinam pasy dziecko w foteliku :P auto mam sprawne opony ok wycieków brak hamulce ok i jestem trzeżwy,więc prosze mi powiedzieć cz dostane mandat ??

A homologację na żarówki i klocki hamulcowe masz? Nie? no to mandat 200zł. zakaz jazdy i holowanie przez "zaprzyjaźnioną" pomoc drogową (500zł).
jeżeli miałeś taką przygodę to ją opisz jestem ciekaw,booooo mam postojówki diodowe z przodu jedna postojówka ma 13 diód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ACDC niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 15:43
Ja miałem taką. Zatrzymał mnie policjant i zarządał homologacji na światła dzienne. Musiałem przy nim demontować światła bo nie posiadałem takowej. A nie były to jakieś popierdułki z pięcioma diodami tylko porządne dzienne za 200zł.
Podobna sytuacje widziałem w TVN Turbo gdy policjant zabrał dowód i zabronił dalszej jazdy za pęknięty kierunkowskaz. Ponieważ było to na trasie szybkiego ruchu to wezwał pomoc drogową i gościa scholowali kumple policjanta. I wszystko to zrobił pod okiem kamery. Chamstwo i poczucie własnej wyższości to jest domena drogówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 23:23
Policjanci w polsce czują się bezkarni
http://www.fakt.pl/polityka/bojke-z-poslem-wiplerem-zaczela-policja-posel-pobity-przez-policje,artykuly,501076.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Maciej Małkowski
REKLAMA Kamil Barczyk!