Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z bronią hukowo – kinetyczną na "zakupach"
~driver biedronki niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 13:07
Znowu zapomnialem sie podpisac...:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver biedronki niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 13:07
Znowu zapomnialem sie podpisac...:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DM niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 20:23
~ napisał(a):
~~DM napisał(a): Napiszę może nie na temat . Moja sąsiadka zniszczyła mi złośliwie kwiat doniczkowy który stał na klatce schodowej . Kiedy jej powiedziałam że mam zdjęcia i zgłoszę sprawę na policję ( to nie pierwszy raz jak zniszczyła mi kwiaty) w odwecie sama zniszczyła swój kwiat żeby było na mnie że to ja jej zniszczyła . W jakim świecie my żyjemy ??!! Co to za ludzie którzy księdza przyjmują po kolędzie tak robią ??? czy taka jest wiara katolicka !? Jak można być tak podłym ?? przecież ta baba już ma swój wiek przecież przyjdzie czas kiedy trzeba umrzeć . Jak ma zamiar iść na tamten świat czyniąc ludziom tyle złego . ??!! Ta osoba jest w pełni poczytalna , pracuje bo mogła bym zrozumieć że ktoś jest chory chociaż z drugiej strony jak by miała równo pod sufitem to by takich rzeczy nie robiła.


~ Wy sobie żartujecie może i racja ale ci sami ludzie dziś właśnie polali mojemu 3 letniemu dziecku dużą ciężarówkę zabawkę jakąś substancją zapach jak olej napędowy . Jak można być tak podłym !!???

.....ja na Twoim miejscu....pogadalbym z tym od konserwow...:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 21:03
To w końcu, jaką broń mogę posiadać bez zezwolenia ?

Przecież na taką broń hukową, nie muszę mieć zezwolenia, więc w czym problem, chyba w konserwach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza