Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zastępstwo do NIEMIEC 2 lub 3 tygodnie

14475
#Nowy2016 nieaktywny
21 czerwca 2016r. o 17:05
tel pani poda? albo meila ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10665
#argol07 nieaktywny
22 czerwca 2016r. o 15:28
Witam!!!
Czy ogłoszenie nadal jest aktualne? Jestem zainteresowana, mogę wyjechać od zaraz. Proszę o numer telefonu, chciałabym dopytać o szczegóły oferty, jeśli nadal jest aktualna. W razie czego podaję swój numer 504168654. Mam doświadczenie w opiece od 3 lat. Znajomośc języka w stopniu dobrym.



Dopisane 22.06.2016r. o godz. 15:21:

Witam Pani Iwono!!!
Ponawiam swoją prośbę, proszę podać nr telefonu, albo zadzwonić do mnie pod nr 504168654. Jeśli ofert nie jest aktualna, proszę chociaż krótko odpisać,że oferta wygasła. Pozdrawiam



Dopisane 22.06.2016r. o godz. 15:28:

Witam Pani Iwono!!!
Ponawiam swoją prośbę, proszę podać nr telefonu, albo zadzwonić do mnie pod nr 504168654. Jeśli ofert nie jest aktualna, proszę chociaż krótko odpisać,że oferta wygasła. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.