Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Skażona woda w Raciborowicach Górnych

~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 8:43
Badanie raz w miesiącu Gmina powinna to robić raz w tygodniu mieszkańcy Olszanicy mają wodę pobieraną do badania co tydzień i wodę można pić bez obaw jest czysta i nie śmierdzi jak ta u nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polo niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 8:55
nie wiem z kąd jest woda w Tomaszowie ale też ma nieprzyjemny zapach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eddie niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 20:49
Od kilku dni śmierdzi chlorem. W łazience i w toalecie jak na basenie. Dają tego chloru ile się da - woda nie spełnia norm...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Podtruta niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 16:41
W odpowiedzi, czy woda nadaje się do spożycia - odpowiedź, myślę że jest oczywista - tak. W innym wypadku, myślę, że woda byłaby dowożona, tak jak ok. 10 lat temu.

Osobiście nie piję tej wody, wodę kupuję, przywożę od znajomych, bo nie mam zaufania ani do Gminy ani do Sanepidu. Woda jest bardzo chlorowana, co przekłada się na smak potraw, napojów i ogólnie dyskomfort co do woni.

Dzięki Bolec.info możemy dowiedzieć się, że mieszkańcy Raciborowic mogą czuć się bezpieczni, nowy dopływ został zamknięty - o czym Gmina nawet nie raczyła poinformować.

Dziękuję za zainteresowanie się sprawą.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 21:59
http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=16&act=showtopic&topic=90266&strona=last
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza