Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAForum Powiatu Tomasza Gabrysiaka
BolecFORUM Nowy temat

Auto na wesele

~Robert niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 22:15
www.limuzynywynajem.wroclaw.pl, teraz juz jest w Boleslawcu, ceny do ustalenia indywidualnie,polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 7:41
Tylko nie bierzcie diesla bo to nie przystoi na taka uroczystosc brac kopciucha i kle kle kle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~waldek niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 8:35
ja szczerze polecam wynajem limuzyny, rozsądne pieniądze, można sie dogadać co do ceny, nie patrzą na zegarek, firma nazywa sie "agnes" znalazem ich na bolcu w motoryzacji/uslugi tel. do nich 607 383 673
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~henryk niezalogowany
4 marca 2017r. o 16:52
mam do wynajęcia ładne auto amerykański m-ki cadillac deville. do oglądania od 13.03 na podwórku przy ul. piaskowej. najlepiej przedtem zadzwonić 513 180 851
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~henryk niezalogowany
4 marca 2017r. o 16:55
mam do wynajęcia ładne auto amerykański m-ki cadillac deville. do oglądania od 13.03 na podwórku przy ul. piaskowej. najlepiej przedtem zadzwonić 513 180 851
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo