Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Badanie włosów w Bolesławcu

14728
#adam_poch nieaktywny
21 marca 2016r. o 10:22
Cześć! Włosy od kilku tygodni wypadają mi jak głupie. Całkowicie nie wiem co robić. Byłem u kilku dermatologów ale każdy mówi co innego i wszystko się ze sobą wyklucza. Aż chce się wykrzyczeć MASAKRA. Wyczytałem w internecie, że najlepiej jest udać się do trychologa. Czy ktoś może któregoś polecić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wspolczuje niezalogowany
21 marca 2016r. o 12:10
We Wrocławiu badaja włosy. Klinka włosa. Polecam tez suplementacje Vitapil.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
21 marca 2016r. o 13:51
Mi pomógł szampon biosulfo z ziaji niestety jest dostępny tylko w aptece na zamówienie cena to około 10 zł ale wystarcza na 3-4 miesiące. Ogólnie używaj szamponów z siarką lub biosiarką... nie wiem dlaczego ale takie szampony nie są dostępne w bc od ręki... zanim go zamówiłam zwiedziłam 2 rossmany, nature i kilka aptek... do tego mama mi kupiła cynk. za nim wydasz kolejną kase na badania spróbuj tej kuracji. kiedyś w aptekach były dostępne ampułki do wcierania w skóre głowy z firmy oenobiol też były super ale kosztowały ok 150 zł na miesiąc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pomysłowy niezalogowany
22 marca 2016r. o 8:14
Cześć! Ja byłem u pani Wysoczańskiej we Wrocławiu. Ma jeszcze kilka innych gabinetów w innych miejscowościach. Nie miałem żadnych problemów z włosami - przynajmniej na pierwszy rzut oka. Wybrałem się prewencyjnie bo 80 zł za wizytę to naprawdę niewiele. Okazało się, że na obrazie z kamery widać było drożdżaki i inne jakieś grzyby, które pokrywają miejscowo moją głowę. Dostałem informację czym smarować łepetynę :) i faktycznie pomogło. Ja bym na Twoim miejscu najpierw wybrał się do specjalisty a dopiero później brał jakieś leki czy kosmetyki. Przecież nie wiesz co Ci dolega i możesz sobie zrobić jeszcze większy problem niż masz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
22 marca 2016r. o 11:37
Kiedy mi zaczęły na potęgę wypadać włosy, zrobiłam podstawowe badania + tsh tarczycy. Stwierdziłam, że pewnie coś się dzieje w organizmie skoro włosy wyłażą mi dużo bardziej niż zwykle. Poza tym byłam ciągle zmęczona i łatwo wpadałam w złość. Na początku zwalałam wszystko na stres, ale te wypadające włosy ( jak po chemioterapii )....I okazało się, że to tarczyca a dokładniej choroba haszimoto. Tak wie radze zrobić najpierw badania koniecznie poszerzone o badanie tarczycy. wszystko dostępne na nfz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14728
#adam_poch nieaktywny
24 maja 2016r. o 14:09
Za Waszą namową zdecydowałem się na wizytę u pani Eweliny Wysoczańskiej z racji tego, że była najbliżej i że jest dużo pozytywnych opinii na jej temat w internecie. Nie wiem czy rzadko przyjmuje czy aż tyle chętnych jest na badanie, ale dość odległy termin dostałem. Po badaniu mikrokamerą poleciła mi zrobić kilka badań i skontaktować się z nią. Póki co mam dość pozytywne odczucia. Zobaczymy co wyniki pokażą i czego się dowiem od pani trycholog. Może ona coś zaradzi. Dam znać czy miała rację. OBY MIAŁA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbyszek89 niezalogowany
2 listopada 2016r. o 16:21
Często dermatolodzy nie są w stanie pomóc w takich kwestiach, bo po prostu za słabo się znają na tematach włosów. Najlepiej skorzystać z pomocy dermatologa -trychologa, bo oni właśnie w tych tematach się specjalizują. Słyszałem od kuzyna, że poradnia dr Trycholog wiedzie prym w leczeniu włosów. Warto pomyśleć o tym temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.