Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

Czyszczenie tapicerki samochodowej - Poszukuję

~~Ołowiana Laurencja niezalogowany
28 kwietnia 2019r. o 21:00
Masz gościa na bolec info z Numatickiem co pierze tapicerki wszystkie , nie drogo , solidnie /509 361 219 / , robi też skóry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiana Laurencja niezalogowany
28 kwietnia 2019r. o 21:02
ale do niego jest kolejka z marszu nie ma szans
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Męczennica niezalogowany
9 lutego 2020r. o 9:46
W zeszłym tygodniu była u mnie Pani, która prała mi kanapę i narożnik w domu. Wiem, że nie jest z Bolesławca (chyba Lubin lub Legnica) ale z dojazdem nie było problemu czekałam 3-4 dni od zgłoszenia. Jestem bardzo zadowolona bo dzieci bardzo zabrudziły tapicerkę i myślałam, że plamy są nie do usunięcia. Wyszło rewelacyjnie i rozsądnie cenowo. Jeżeli ktoś potrzebuje nr macie na stronie https://pranie-tapicerek.com.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mr Feather niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 10:50
Witam, ja korzystałem z prania kanapy w Bolesławcu w zeszłym roku i polecam gościa. Jest solidnie może nie najtaniej, ale efekt rewelacyjny. Plamy z narożnika zostały usunięte , dodatkowo piesek wcześniej się podsikał na tapicerkę, ale z tym też gość sobie poradził bo zapach wcześniej był nieciekawy. Jak coś to nr do chłopa 500514210 gość ma wizytówkę więc solidnie robi i z tego co wiem to tylko się tym zajmuje https://www.google.com/maps?cid=6676935119868360188 pranie tapicerki bolesławiec, czyszczenie wykładzin, usuwanie plam, pranie tapicerki u klienta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAForum Powiatu Tomasza Gabrysiaka
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz