Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

Dobra krawcowa

~Różowawy Perukowiec niezalogowany
7 czerwca 2018r. o 22:03
Pani Ania jest najlepsza !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawoczerwony Floks niezalogowany
10 lipca 2018r. o 12:41
Ktoś jeszcz? Pani Ania ma urlop a pilnie potrzeba krawcowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Buk niezalogowany
10 lipca 2018r. o 13:04
~~NIOLA napisał(a): I z wypowiedzi poprzednikow wynika ze jakas niezaradna krawcowa jest zazdrosna.ale nie szkodzi konkurencja nie spi co z tego jak ja wiem swoje Pani Ania nie odmawia klientce i poswieca swoj czas zeby zrobic dobrze i solidnie ja jestem mega zadowolona uszyla mi piekna kreacje i nie czekalam 3 miesiacy jak u innych sie dowiadywalam PANI ANNA Z JANA PAWLA GODNA POLECENIA nr do Pani Ani 539242434


rany ile mozna wciskac tu swą reklsmę .Każdy post to jedna i ta sama osoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Indygowa Miesiącznica niezalogowany
10 lipca 2018r. o 18:38
Ja na szyciu sie nie znam ale lubie dobry ciuch
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Ognik niezalogowany
24 lipca 2018r. o 9:21
Czy ta Pani Ania szyje też spodnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rumiana Trytoma niezalogowany
24 lipca 2018r. o 13:20
Na manhatanie donra I malo bierz gosia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
16595
#Folker nieaktywny
31 maja 2019r. o 7:57
Witajcie, firma Folker wraca na rynek usÅ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!