Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Maciej Małkowski
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić fotele do salonu?

12924
#hylen nieaktywny
18 listopada 2014r. o 10:36
Cześć, ostatnio tak dobrze mi doradziliście, to pomyślałem, że zapytam jeszcze o fotele. Wiecie może, gdzie można u nas kupić jakieś wygodne, najlepiej takie klasyczne? Myślę, że prostota jest tu kluczową kwestią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mati niezalogowany
18 listopada 2014r. o 10:58
w mebel landzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 11:10
Najlepiej w Ikei ale trzeba sobie samemu transport załatwić bo oni sporo biorą !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~berker niezalogowany
18 listopada 2014r. o 11:10
Już tutaj był chyba podobny temat z tego co pamiętam. Niemniej możesz sobie zerknąć do Black Red White:
http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/fotele/ - o tutaj możesz sobie przejrzeć ich fotele.
Może warto byłoby jeszcze na ulicę Staroszkolną ? Znajduje się tam salon. Mają tam sporo mebli na ekspozycji tak więc będziesz mogła zobaczyć jak meble wyglądają w rzeczywistości . Warto ponieważ czasami różnią się od tych ze zdjęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
18 listopada 2014r. o 14:49
Ja od ok.15 lat mam fotele finka i jestem z nich bardzo zadowolona-jak dla mnie super wygodne, można też się pobujać na nich. Teraz zamawiam nowe też finke przez alegro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~yari niezalogowany
22 listopada 2014r. o 19:49
W każdym meblowym są.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2014r. o 9:30
To tak jak zapytać "Gdzie kupić chleb?"
Może w sexshopie?
Widać, że jest pytanie, jest polecenie konkretnej firmy i oczywiście zadowolony klient.
Darmowa reklama? Won zapłać !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Maciej Małkowski
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu