Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupię olej z konopii siewnej

13482
#komen nieaktywny
21 kwietnia 2016r. o 11:15
Witam Czy ktoś orientuje się gdzie w Bolesławcu sprzedają olej z konopii siewnej? Ewentualnie jakieś suplemnety na bazie tego oleju ( jeśli takowe istnieją). Przeszedłem sie po wielu sklepach ale nie spotkałem się z tym aby gdzieś można było to kupić. Może ktos z Was orientuje się gdzie to dostanę?

A i czy widzicie u siebie efekty przyjmowania jeśli przyjmujecie?


Dopisane 21.04.2016r. o godz. 11:15:

komen napisał(a): Witam Czy ktoś orientuje się gdzie w Bolesławcu sprzedają olej z konopii siewnej? Ewentualnie jakieś suplemnety na bazie tego oleju ( jeśli takowe istnieją). Przeszedłem sie po wielu sklepach ale nie spotkałem się z tym aby gdzieś można było to kupić. Może ktos z Was orientuje się gdzie to dostanę?

A i czy widzicie u siebie efekty przyjmowania jeśli przyjmujecie?

Sam olej nie daje takich efektów jak suplementy. Suplement z konopii siewnych jest dostępny pod nazwą Hemp element i kupisz go w aptekach. Powinien być w którejś z aptek w Bolesławcu, ewentualnie poszukaj w sieci. Przyjmuję praktycznie od miesiąća. Polecił mi go mój alergolog. Czuję się znacznie lepiej.Naturalny środek a działa lepiej niż niejeden lek. Nie mam juz takich znacznych objawów atopowego zapalenia skóry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4070
#luke nieaktywny
23 kwietnia 2016r. o 14:08
Olej konopny kupisz w sklepie z przyprawami na ul. Bielskiej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13573
#Adadid2 nieaktywny
5 maja 2016r. o 19:51
W ciemnej uliczce o północy u zaprzyjaźnionego dilera. Ito pofasznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tosia93 niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 17:30
Witam. Zobacz w sklepie http://www.centralseedbank.pl/ Wiem, że zajmują się sprzedażą nasion konopi, więc być może mają też w ofercie olej z konopi. Nie zaszkodzi sprawdzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAKozłowski do Sejmiku