Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog

~ niezalogowany
23 listopada 2015r. o 12:11
http://www.znanylekarz.pl/jaroslaw-downar-zapolski/ginekolog/boleslawiec

BOLESŁAWIEC ZGORZELECKA 12 PRZYCHODNIA L.D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
23 listopada 2015r. o 17:19
~~1 napisał(a): No raczej porodu w Bolesławcu to chciałabym uniknąć ;) Po tym co ostatnio tam przeszłam moja noga tam więcej nie postanie...
rodzilam 2 razy w Bolesławcu i muszę powiedzieć, że opieka podczas tych porodow bardzo mi się podobała, pielęgniarka albo nawet dwie cały czas były za mną i naprawdę dawały z siebie wszystko zeby poród przebiegł spokojnie i nawet lekarze odbierający poród byli mili (za każdym razem inny lekarz) - czym byłam zaskoczona, bo w obydwu ciążach leżałam na oddziale ginekologicznym i tam lekarze i pielęgniarki juz nie są tacy mili i opieka jest okropna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
23 listopada 2015r. o 19:56
~ania napisał(a):
~~1 napisał(a): No raczej porodu w Bolesławcu to chciałabym uniknąć ;) Po tym co ostatnio tam przeszłam moja noga tam więcej nie postanie...
rodzilam 2 razy w Bolesławcu i muszę powiedzieć, że opieka podczas tych porodow bardzo mi się podobała, pielęgniarka albo nawet dwie cały czas były za mną i naprawdę dawały z siebie wszystko zeby poród przebiegł spokojnie i nawet lekarze odbierający poród byli mili (za każdym razem inny lekarz) - czym byłam zaskoczona, bo w obydwu ciążach leżałam na oddziale ginekologicznym i tam lekarze i pielęgniarki juz nie są tacy mili i opieka jest okropna.


Ja też rodzilam dwa razy w Bolesławcu... I była to tragedia... Więc trzeci raz wszędzie tylko nie tam!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
23 listopada 2015r. o 19:56
~ania napisał(a):
~~1 napisał(a): No raczej porodu w Bolesławcu to chciałabym uniknąć ;) Po tym co ostatnio tam przeszłam moja noga tam więcej nie postanie...
rodzilam 2 razy w Bolesławcu i muszę powiedzieć, że opieka podczas tych porodow bardzo mi się podobała, pielęgniarka albo nawet dwie cały czas były za mną i naprawdę dawały z siebie wszystko zeby poród przebiegł spokojnie i nawet lekarze odbierający poród byli mili (za każdym razem inny lekarz) - czym byłam zaskoczona, bo w obydwu ciążach leżałam na oddziale ginekologicznym i tam lekarze i pielęgniarki juz nie są tacy mili i opieka jest okropna.


Ja też rodzilam dwa razy w Bolesławcu... I była to tragedia... Więc trzeci raz wszędzie tylko nie tam!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2015r. o 20:03
~~123 napisał(a):
~ania napisał(a):
~~1 napisał(a): No raczej porodu w Bolesławcu to chciałabym uniknąć ;) Po tym co ostatnio tam przeszłam moja noga tam więcej nie postanie...
rodzilam 2 razy w Bolesławcu i muszę powiedzieć, że opieka podczas tych porodow bardzo mi się podobała, pielęgniarka albo nawet dwie cały czas były za mną i naprawdę dawały z siebie wszystko zeby poród przebiegł spokojnie i nawet lekarze odbierający poród byli mili (za każdym razem inny lekarz) - czym byłam zaskoczona, bo w obydwu ciążach leżałam na oddziale ginekologicznym i tam lekarze i pielęgniarki juz nie są tacy mili i opieka jest okropna.


Ja też rodzilam dwa razy w Bolesławcu... I była to tragedia... Więc trzeci raz wszędzie tylko nie tam!!!!
No widzisz? Jeszcze ci mało? Trzeciego razu się zachciewa,musisz na forsie spać skoro tyle dzieci chcesz wychować ,ze cię na to stać ,cud jakiś bo przeciętnie w tym kraju trudno jednego dzieciaka na ludzi wyprowadzić taka tu nędza,ludzie po trzech fakultetach zarabiajacy po sześć tysiecy nie widza przyszłości i nie płodza dzieci a ty dalej chcesz ,podziwiam,podziwiam,respekt,za biletami powinni cię pokazywać ;) Pełny szacun.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
23 listopada 2015r. o 21:09
~ napisał(a):
~~123 napisał(a):
~ania napisał(a):
~~1 napisał(a):
Ja też rodzilam dwa razy w Bolesławcu... I była to tragedia... Więc trzeci raz wszędzie tylko nie tam!!!!
No widzisz? Jeszcze ci mało? Trzeciego razu się zachciewa,musisz na forsie spać skoro tyle dzieci chcesz wychować ,ze cię na to stać ,cud jakiś bo przeciętnie w tym kraju trudno jednego dzieciaka na ludzi wyprowadzić taka tu nędza,ludzie po trzech fakultetach zarabiajacy po sześć tysiecy nie widza przyszłości i nie płodza dzieci a ty dalej chcesz ,podziwiam,podziwiam,respekt,za biletami powinni cię pokazywać ;) Pełny szacun.


Wystarczyło trafić "szóstkę" w totka i mnie stać :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~trompka niezalogowany
21 stycznia 2017r. o 10:32
Nie każdy ma tyle szczęścia ;) Jasne, że dużo lepiej byłoby oddać się pod opiekę w takich miejscach jak http://macromedica.pl/ginekolog-poloznik-warszawa/ ale jak jest, to wiadomo. Grunt to robić wszystko z głową i szacunkiem do siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza