Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Jak polepszyć męską witalność

~ares niezalogowany
9 lutego 2016r. o 7:16
zderko napisał(a):
~burskey napisał(a): Mówi się, że rzeń szeń jest dobry na wszystko... Prawie jak nasz polski czosnek :)

Poczytaj sobie jeszcze o cum on http://intymnosc.pl/stosunek-najwyzszej-jakosci-p-1646.html

W składzie znajdziesz takie suplementy diety jak:

L-Arginina
Tribulus terrestris
Catuaba (Trichilia catigua)
Wapń(węglan wapnia)
Ginkgo biloba


Ile trzeba to brać aby był jakiś efekt ? I czy sam brałeś?


Ale tam przecież masz dokładnie opisany sposób zażywania. Efekt przychodzi dosyć szybko, już po kilku dniach mniej więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
9 lutego 2016r. o 7:55
Wszystko zleży od partnerki żadna chemia :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaclaw niezalogowany
10 lutego 2016r. o 6:45
Jak to mówią, dobry koń pójdzie i po błocie :)
Partnerka, partnerską, ale generalnie sprzęt też powinien działać tak jak należy :)
Myślę, że suplementacja, wzbogacenie organizmu mikroelementami pozytywnie wpływającymi na tego typu funkcje, jak funkcja seksualna powinna być dokonywana.
Kurdę napisałem jak robot, ale wiecie co mam na myśli :)
A o takich środkach jak man tab, cum on czy potency therapy czytałem sporo pozytywów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14752
#toth nieaktywny
26 marca 2016r. o 10:44
na pewno nie pomogą wam tabletki na nadciśnienie, ja właśnie zacząłem zażywać z polecenia lekarza i wszystko mi "oklapło". Lipa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
26 marca 2016r. o 10:47
trzeba walić konia,walić gruchę i trzepać kapucyna 2 x dziennie i jeść tabletki chlorelli które wypłukają ciężkie metale z organizmu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 marca 2016r. o 10:53
klucznick napisał(a): trzeba walić konia,walić gruchę i trzepać kapucyna 2 x dziennie i jeść tabletki chlorelli które wypłukają ciężkie metale z organizmu :P


tiaaa i myć go pastą bez fluoru :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ze niezalogowany
26 marca 2016r. o 11:03
Trzeba przestać chlać piwsko i ruszyć sie do roboty .........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza