Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jakie zabawki dla dwojga polecacie

~sewerka niezalogowany
28 lipca 2015r. o 8:11
~elsa napisał(a):
~Sewerka napisał(a): Gry erotyczne są fajne. Jest ich sporo, sama polecam wybrać taką z dodatkami jak na przykład jakieś piórka czy wibrator. Fajne dodatki.
Jeszcze niezły jest afrodyzjak. Konkretnie Sex Elixir. Kilka kropelek do napoju i badzo zwiększa pożądanie ( nie u meża ale u mnie bo ja tego używam). Opinie an temat takich rzeczy są różne ale sama polecam spróbować bo fajne. Jeszcze można podkręcić atmosferę jakimś fajnym zapachem. Jest wiele perfum z feromonami na rynku, sama przetestowałam kilka. Niezłe są Love & Desire. Ostatnio podobaja mi sie równiez Sexual Attraction. Nie są drogie a mężczyzna nabiera większej ochoty.


Jaką grę konkretnie polecasz? Bo chciałabym jakąs kupić ale naprawdę jest tego sporo i ciężko jest mi się zdecydować.
Nad afrodyzjakiem również się zastanawiałam ale martwi mnie trochę czy nie jest to aby efekt placebo.Czy to rzeczywiście może zadziałać ?


Mamy tą grę:
http://intymnosc.pl/planszowa-rozkosz-gratis-p-722.html

Nie jest to zabawa na co dzień ale na specjalne okazje bardzo fajna.Masz tam karty z zadaniami i losujesz co macie robić. Od tych soft bo bardziej ostre zabawy.
A i afrodyzjaki to moim zdnaiem nie jest placebo. My umówiliśmy się,że wypróbujemy kiedy ja nie będę o tym wiedziała. I rzeczywiście podziałało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13236
#Katarina nieaktywny
3 listopada 2015r. o 15:00


Zmoderowano 28.05.2018 godz.21:43 - powód: nieuprawnione wpisy (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2015r. o 19:59
~ napisał(a): Oczywiście napisał to facet, który wie do czego służy mydło i codzienny prysznic, który majtasy i skarpety zmienia codziennie, który maszynkę do golenia używa a nie zastanawia się do czego służy.Mężczyzna, który ma odrobinę oleju w głowie a nie siano wychodzące z butów i przede wszystkim taki którego ego nie jest większe od jego członka.
CNC z tego co czytam Twoje wypociny wiem jednacho- z pewnością prezentujesz przerost formy nad treścią.

Czy Jego członka nie widać z POrostu a treści z POd pach także wychodzą.to widzą ci ci go znają,I rzeczyiście wyraża się nieskładnie,Oby go nikt ziolm nie truł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Luk niezalogowany
4 listopada 2015r. o 6:16
Ja to bym chciał poznać Panią, która zechciałaby pobawić się ze mną omawianymi zabawkami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2015r. o 8:29
CNC napisał(a):
~elsa napisał(a):
~Sewerka napisał(a): Gry erotyczne są fajne. Jest ich sporo, sama polecam wybrać taką z dodatkami jak na przykład jakieś piórka czy wibrator. Fajne dodatki.
Jeszcze niezły jest afrodyzjak. Konkretnie Sex Elixir. Kilka kropelek do napoju i badzo zwiększa pożądanie ( nie u meża ale u mnie bo ja tego używam). Opinie an temat takich rzeczy są różne ale sama polecam spróbować bo fajne. Jeszcze można podkręcić atmosferę jakimś fajnym zapachem. Jest wiele perfum z feromonami na rynku, sama przetestowałam kilka. Niezłe są Love & Desire. Ostatnio podobaja mi sie równiez Sexual Attraction. Nie są drogie a mężczyzna nabiera większej ochoty.


Jaką grę konkretnie polecasz? Bo chciałabym jakąs kupić ale naprawdę jest tego sporo i ciężko jest mi się zdecydować.
Nad afrodyzjakiem również się zastanawiałam ale martwi mnie trochę czy nie jest to aby efekt placebo.Czy to rzeczywiście może zadziałać ?


afrodyzjaki nie działają , ale weekend ze mną działa zawsze :D wyślij faceta na ogórki do Niemiec i daj znać :D :P
facet nabiera największej ochoty jak kobieta ma co pokazać , zadbana z uzębieniem i bez opony na brzuchu :D :D a i nie może być juz tak zajechana ze musi zaciskać mięśnie aby facet coś poczuł :D :D
reszta to kwesta rozmowy :)


Z każdym postem, w różnych tematach CNC pokazuje, że z dnia na dzień jest coraz większym idiotą... Szukasz czyjejś kobiety? Krowa która dużo ryczy, mało mleka daje. Z tobą jest podobnie. Sam sobie wsadź małego w swoją dziurę i poczuj rozkosz, czubku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sonsiad niezalogowany
4 listopada 2015r. o 14:41
Przychodzi sąsiad do sąsiada z listą do podpisu.
Co to za lista sąsiedzie ?
A to zapisy na seks grupowy .
A kto ma w tym być ?
No ja , ty i twoja żona .

No to ja się nie wpisuje.
Dobrze , skreślam cie z listy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawa Truskawka niezalogowany
28 maja 2018r. o 14:48


Zmoderowano 28.05.2018 godz.21:43 - powód: nieuprawniona reklama (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiśniowy Wrzos niezalogowany
28 maja 2018r. o 18:29
Boże. Ktoś sobie jaja robi i żucil temat a te głupki popisują sie swoimi durnymi pomysłami. Za robotę się weźcie jak nie wiecie co zrobić z wolnym czasem a nie wypisujecie takie Kocham Bolec.Info y

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza