Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

KARDIOLOG

~Anka niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 13:31
Poszukuję dobrego kardiologa w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 16:07
Ja z mężem byłam u P.Salomona,wpisz sobie kardiomedical boleslawiec,to jest chyba ulica Karola Miarki,tam przyjmuje,poczytaj o nim ,bardzo fajny lekarz.Na pierwszej wizycie zrobił badanie ekg i usg serca,pełny wywiad,koszt 250zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 16:55
To już lepiej do Zgorzelca do dr Rytkowskiego, jest ordynatorem szpitalu.Fakt wizyta prywatnie 200zł ale w razie potrzeby potem przyjmie na oddziale czy zleci wykonanie badań szpitalu,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hh niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 17:35
ja również polecam dr salomona chodziłem do wielu lekarzy m.in we wrocławiu i w bcu. wg mnie najlepszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 21:32
przecież ten Salomon przyjeżdża z ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 22:05
Przyjeżdża z Wrocławia ale co za problem....Ja bardzo polecam tego lekarza ponieważ jest naprawdę dobry w tym co robi.Jest specjalista w tej dziedzinie,ma wiele różnych najnowocześniejszych urządzeń do różnych badań,w razie potrzeby wykona wszystko,każde badanie,dlatego radzę tez sobie o nim poczytać tak jak pisałam wyżej.Ja sama szukałam dobrego kardiologa ,po przeczytaniu informacji na temat tego lekarza stwierdziłam że nie znajdę lepszego ..POLECAM
!! Chodzi oczywiście o dr Salomona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~katarzyna niezalogowany
5 maja 2015r. o 23:12
A co to za różnica skąd przyjeżdża, czy też gdzie trzeba pojechać? Ja dobrego okulistę dopiero w prywatnej lecznicy Alfa w centrum... Warszawy znalazłam. A co dopiero kardiologa! Za tym to po całej Polsce mogłabym jeździć, gdybym miała pewność, że akurat ten pomoże na mój problem. Ludzie, serce ma się jedno!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2015r. o 23:20
~Anka napisał(a): Poszukuję dobrego kardiologa w Bolesławcu?


Co za wymagania! W Bolesławcu problemem jest znaleźć w ogóle kardiologa. A o kardiologu na NFZ w Bolesławcu to tylko można śnić.Ci specjaliści co do Bolesławca przyjeżdżają to są lekarze wyłącznie dla chorych majętnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza