Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mechanik - czyszczenie układu dolotowego

~nuna 1010 niezalogowany
25 września 2016r. o 13:16
~klucznick napisał(a):
nuna1010 napisał(a): Uwielbiam jak ktoś taki jak autor powyższego postu wypowiada się w temacie o którym nie ma pojęcia...
Tu zdjęcia mapsensora z auta 2 letniego z przebiegiem 170tyś.km sprowadzonego z Niemiec - czyli jeżdżącego na niemieckim paliwie...
Jak wiadomo warto a nawet bardzo warto wyczyścić układ dolotowy chociażby z powodu klap wirowych,które z powodu tej "mazi" prędzej czy później w najlepszym wypadku przestaną pracować,nie mówiąc co się stanie jak się pourywają,a dzieje się to nagminnie.
[img=1474705067_w8jc67o.jpg]Dopisane 24.09.2016r. o godz. 10:19:No i po wyczyszczeniu...[img=1474705188_p55nmhb.jpg]
nuna cejn cejn mowa jest o mażdzie,a ty pokazujesz części opla -opla to się może i czyści,ale na ten przykład jak ktoś pisze układ dolotowy to mi się kojarzy z rurą gumową,a mowa jest o przepustnicy i zaworach a te się czyści,więc zachowaj swoje nędzne wypociny typu nie ma pojęcia wczoraj skrzynie biegów złożyłem i działa więc nie próbuj mi dorównać bo jedziesz w ostatnim wagonie :P


Berecie ty musi niemiec.Buzuje pod deklem,prawda ? Co mnie obchodzi co ci się kojarzy z rurą gumową. ,,zachowaj swoje nędzne wypociny typu nie ma pojęcia'' to znaczy co? Jak piszesz jedną ręką a drugą marszczysz Freda to wychodzi bełkot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eto niezalogowany
26 września 2016r. o 13:59
Ale walnąłeś,i jakże celnie.To go zabolało.Onanizm nie jest karalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza