Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Osiedle KWIATOWE

~ niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 13:17
Ja rozumiem, że ktoś tu się niezdrowo unosi, ale może tak trochę więcej kultury?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6626
#kamiszon nieaktywny
4 grudnia 2014r. o 13:22
mieszkam tu 2 lata i nie mam zadnej kolezanki nawet znajomej ,anonimowosc kosciół i paarafa super schola dla dzeci pieknie spiewa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 13:25
~ napisał(a): Ja rozumiem, że ktoś tu się niezdrowo unosi, ale może tak trochę więcej kultury?
nie mieszkasz tu to sie nie odzywaj, a moze to ty dzwonisz tak na wszystkich sąsiadów? co jest ? leki przestaja działać? czy pies ci zdechl i nienawidzisz wszytskich co maja psy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 16:17
Mieszkam tu od 25 lat, mam psa od 10 lat, z leków biorę profilaktycznie witaminę C, nie zionę nienawiścią do ludzi, do SM też nie dzwonię i na bliźnich nie donoszę... Ale jak się czyta takie wypociny, jak twoje, to człowiek zaczyna się poważnie zastanawiać, skąd w drugim człowieku tyle jadu się bierze i nienawiści?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 17:39
~ napisał(a): Mieszkam tu od 25 lat, mam psa od 10 lat, z leków biorę profilaktycznie witaminę C, nie zionę nienawiścią do ludzi, do SM też nie dzwonię i na bliźnich nie donoszę... Ale jak się czyta takie wypociny, jak twoje, to człowiek zaczyna się poważnie zastanawiać, skąd w drugim człowieku tyle jadu się bierze i nienawiści?
zapytaj tej baby z jemiołowej, mieszkasz na kwiatowym to sie nie odzywaj bo jemiołowa nie jest na kwiatowym tylko przylesiu, tylko vitc ? jak widac to za mało bo pocisz sie na glupotami w necie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka osiedla Kwiatowego niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 17:53
Ja również mieszkam na Osiedlu 25 lat, w szeregówce,na początku było ciężko - brak gazu, drogi, najbliższy przystanek autobusowy na ul. Widok.A teraz jest wszystko, jest miło, spokojnie, sklepy, kwiaciarnia, SPA ale też wspaniały proboszcz ks.Józef i wikary ks.Krzysztof. Ludzie z miasta przyjeżdżają do nas na Msze święte.Księża i ludzie kościoła organizują zabawy, imprezy, kolonie, zimowiska.Jest też świetlica dla dzieci i nie tylko dla dzieci. Polecam Osiedle Kwiatowe - i jeszcze jeden argument- jesteśmy na górce - nas nigdy nie zaleje powódź

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 19:26
~mieszkanka osiedla Kwiatowego napisał(a): nas nigdy nie zaleje powódź


Oj nie kuś losu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wewe niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 22:14
wszyscy tu na osiedlu wiedzą o jakich Państwa chodzi z Jemiołowej naście, szkoda słów, na ............ rady nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.