Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Paintball napełnianie butli

~~pomocny niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 4:59
Zajedź na GS w Bolesławcu, w rogu koło nowej hali mieści się zakład OGNIOMISTRZ (gaśnice sie tam podbhija),
Kaziu napewno Ci pomoże z tematem, pozdrow go od karasia

Kłaniam Się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6175
sukces
7 stycznia 2017r. o 18:16
~~pomocny napisał(a): Zajedź na GS w Bolesławcu, w rogu koło nowej hali mieści się zakład OGNIOMISTRZ (gaśnice sie tam podbhija),
Kaziu napewno Ci pomoże z tematem, pozdrow go od karasia

Kłaniam Się


Dziękuję za podpowiedź.
W poniedziałek wybiorę się do Kazia i dam znać co się dowiedziałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~trompka niezalogowany
21 stycznia 2017r. o 9:27
Nie wiem, jak bardzo ma sie to do tematu, ale gdzieś wyczytałem o sklepie ProTechGuns. Wiem, że zajmują się też tematyką militarystyczną, więc może będą mieli to, czego szukasz. Sprawdź w http://protechguns.com/produkty/olej-silikonowy-100ml/ Powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6175
sukces
28 lutego 2017r. o 12:07
Dziękuje wszystkim za podpowiedzi.
Mam już przetoczkę i nabijam butle w centrum nurkowym w B-cu.
Jeże ktoś by miał podobny problem jak ja to chętnie pomogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szkarłatna Tawułka niezalogowany
4 września 2018r. o 10:50
Czy gdzieś nabije butle powietrzem poza Chopina?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza