Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Remont mieszkania

~~ niezalogowany
24 lutego 2017r. o 22:25
~~### napisał(a): TRochę robota precyzyjna ale możliwa do zrealizowania. 17 zł metr



A Sciany proste ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 lutego 2017r. o 23:17
jak już pytasz o ściany to zapytaj i o podłogę ...
no chyba że to dla ciebie niezbyt ważne ;)

bo -''tu się podszlifuje'' a tam ''zaakryluje'' :D

powodzenia :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 lutego 2017r. o 6:33
To jest nowe mieszkanie. Listwy dwu metrowe po 30 zł czyli 34 zł za dwa metry trochę drogo nie powiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 lutego 2017r. o 6:48
MDF to ''niewdzięczny '' materiał ;)
zarówno nierówna ściana jak i podłoga może być nie lada wyzwaniem bo bywa że trzeba nawiercać listwę co w kolejności prowadzi do szpachlowania otworów ...
dodatkowym ''utrudnieniem ''są narożniki
czy cena jest wysoka ?
robiłem to za 14zł/m (z akrylowaniem)ale w ubiegłym roku i było sporo metrów a więc cena była ''hurtowa'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~### niezalogowany
25 lutego 2017r. o 7:21
Widzę kolega zna się na fachu,jeżeli chodzi o cięcie listew i silikonowanie to jest trochę pracy wiec taka cena.To musi Pani podzwonic i popytać innych fachowców i wtedy się można przekonać jak cenowo to kosztuje,pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 lutego 2017r. o 7:31
nie wiem czy się znam ale robiłem to i skoro ludzie byli zadowoleni z efektu ...może masz rację :)

zaznaczam raz jeszcze że robiłem to w ubiegłym roku i i było sporo metrów -naturalne jest więc to że w takim przypadku cena jest niższa

jeszcze jedno -miałem tam naprawdę idealne zarówno ściany jak parkiety i dzięki temu całą pracę wykonałem w dwa dni

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza