Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rzetelna osoba od biznes planu. Czy ktoś kogoś poleca?

9450
#VikingMK nieaktywny
27 lutego 2017r. o 20:06
~~Tak z boku patrząc... napisał(a):
VikingMK napisał(a):
~~Tak z boku patrząc... napisał(a):
VikingMK napisał(a):
~~Greg napisał(a): Co masz na myśli profesjonalny biznes plan i do czego jest Ci potrzebny ?


"Profesjonalny", czyli wykonany przez osobę znającą się na rzeczy, a nie robiącą "po łebkach" wg wzoru z Internetu. Potrzebny jest zarówno dla mnie jak i dla banku.


Tak rozumując i szukając na forach, to "profesjonalnie" nie będzie z Twoim biznesem.


Typowo polskie podejście. Mój biznes zostaw w spokoju. Nie twierdzę, że biznesplan jest fundamentem do udanego biznesu, wręcz uważam przeciwnie, ale niektóre instytucje go wymagają.

Jeśli nie wnosisz niczego co ma dla mnie znaczenie w tym temacie to idź wcześnie spać, bo spóźnisz się do pracy.


Powyższymi stwierdzeniami potwierdzasz tezę o Twoim "profesjonalnym" z każdym słowem obnażając "polskie podejście", że jesteś w "szczególnej kaście". Dobrej nocy, a jak ja wykorzystasz aby jutro "biznesowo", to Twoja sprawa :-)


Ktoś ma większe marzenie niż 2400 brutto i 2 tygodnie w Hiszpanii za 1500zł w zatłoczonym hotelu gdzie większość to "turyści" w sandałach i skarpetach po kolana to od razu jest w "szczególnej kaście"? Zmień mentalność człowieku. Życzę Ci wszystkiego dobrego w życiu.

Moderator, temat do zamknięcia. Nic z tego nie będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbyszek89 niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 10:53
Zależy, czego Ci konkretnie trzeba. Według mnie wiele firm bardzo skorzystałoby na aplikacjach od Davinci-Studio.com. Ciężko zdobyć nowych klientów bez stosowania mobilnych aplikacji, więc powinniście zajrzeć do https://www.davinci-studio.com/pl/dedykowane-aplikacje-webowe/ To na pewno bardzo pozytywnie wpłynie na Wasze zyski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej77 niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 14:01
~~Zbyszek89 napisał(a): Zależy, czego Ci konkretnie trzeba. Według mnie wiele firm bardzo skorzystałoby na aplikacjach od Davinci-Studio.com. Ciężko zdobyć nowych klientów bez stosowania mobilnych aplikacji, więc powinniście zajrzeć do https://www.davinci-studio.com/pl/dedykowane-aplikacje-webowe/ To na pewno bardzo pozytywnie wpłynie na Wasze zyski.


Berecie,a jak twoje zyski ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.