Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Studia

~ niezalogowany
7 października 2016r. o 15:51
~ napisał(a): kaczyński też studiował

a gospodarka leci na łeb na szyje

To jest dobry przykład - Kaczyński studiował, nawet doktorat za komuny zrobił. I marnie to wygląda. Gość po prostu świata nie ogarnia. Nawet konta w banku nie potrafi sobie założyć.
A przy okazji - komuna tak go prześladowała, że sobie spokojnie doktorat zrobił. Co dziwniejsze - w tamtych czasach żeby mieć doktorat trzeba było mieć ponoć potwierdzoną znajomość jednego języka obcego. A Kaczyński nie dość że obcego nie zna, to jeszcze z ojczystym ma poważne problemy. Ale tak jak mu po znajomości załatwili przeniesienie do innej szkoły jak miał powtarzać klasę ( dwója z polskiego!!!), to potem w ramach prześladowań załatwili mu doktorat bez znajomości języka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 19:06


typowa gadanina cwaniaczka i tepaka który nei mogł matury zdac z dobrymi wynikami lub nei dostal się na studia teraz na kazda osobe która ciężko pracowala przez wiele lat i wydawala na to pieniądze psioczy i podwaza jej wysilem i zdolności ... nawet jak te osoby skonczyly najslabsza uczelnie wyzsza to pamiętaj cwaniaczku ze jesteś na wynieś przynieś i pozamiataj, to ze ty jesteś mało inteligentny nie znaczy ze inna tak samo maja w glowie ....

Typowa gadanina synka, o którym pisałem wcześniej. Dla twojej wiedzy pracowałem sporo i uczyłem się sporo. Inteligencja jak już pisał ktoś wcześniej nie zależy tylko od skończonej pedagogiki lub zarządzania za mamy pieniądze.
Samymi studiami majątku nie zarobisz, pozycje trzeba sobie wypracować i zdobywać doświadczenie. Pełno w koło "dyrektorów", którzy o pracy podległej kadry pojęcia nie mają a zachowują się jakby zęby na tym zjedli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 19:14
No proszę. Tak patrząc na Twoją ortografię i składnię i porównując ją z moją to jakoś Twoje wysokie (specjalnie nie piszę wyższe) wykształcenie słabo się prezentuje. Masz jak Kaczyński problem z językiem ojczystym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza