Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Suknie ślubne w Godzieszowie " Scarlet"

13298
#pipi nieaktywny
6 maja 2015r. o 10:10
Zamówiliśmy suknie w tym salonie i przez 2 miesiące nie można bylo sie dodzwonic do niej a gdy juz sie udalo 3 tygodnie przed slubem i umówilismy sie na pierwszą przymiarke dala nie ta suknie która zamawialiśmy tłumacząc sie później ze popełnila literówke w nazwisku . Wiec mając pół roku przed upłynięciem terminu nawet nie zaczeła szyc i zostaliśmy na lodzie ( musielismy kupic w innym salonie) a pani wlaścicielka wogóle nie poczóła sie do winy zatrzymała zaliczke i powiedziała ze nie odda bo to nie jej wina ( bo zrezygnowaliśmy z nieżetelnej pani ) wiec nie polecamy tego salonu :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ UWAGA NA TEN SALON
" SCARLET "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~,\/ niezalogowany
6 maja 2015r. o 13:36
ja też nie polecam tego salonu. Wyprała mi suknie, suknia zafarbowała bo miała wszyty niebieski pas. cała spódnica do wymiany. Twierdziła że sprawdzała czy pas nie farbuje i niby nie farbował. Przyszło co do czego to nawet przepraszam nie powiedziała i to nie była jej wina jak mi dobitnie powiedziała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rado niezalogowany
6 maja 2015r. o 15:46
Dziady w tym godzieszowie i nic wiecej,szambonury do tego,odradzam rowniez gdzie kolwiek zakupy w tej wichurze !!!!!!!!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza