Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Wojciech Smoliński
BolecFORUM Nowy temat

Zaproszenia ślubne

10630
#CNC nieaktywny
17 kwietnia 2015r. o 15:13
lia napisał(a): Ślub na plaży, pewnie miałeś na myśli żwirownię :D


jestem skromnym człowiekiem , żyję skromnie lecz jeszcze stać mnie zatankować auto i pobrać kierunek na północ aby po 6 godz zobaczyć MORZE :D a na żwirownię to mogę pojechać na ryby :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cirilla niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 12:58
My robiliśmy sami, można tak powiedzieć. Zrobiliśmy sami projekt i zamówiliśmy zaproszenia według tego projektu w drukarni http://www.openprint.pl/
Były naprawdę bardzo ładne, na papierze dobrej jakości. Kolory zgadzały się, druk nie był rozmazany, cena też w normie, prawie jak za gotowce.
Myślę, że to dobry pomysł dla par, które nie potrafią znaleźć niczego interesującego w istniejących w sklepach wzorach albo chcę mieć takie zaproszenia, jakich nie ma nikt inny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
21 października 2015r. o 12:29
witam mam do sprzedania zaproszenia ślubne 15 szt po 1 zł i naklejki na wódke 36 szt 0.80 gr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joanna Bartosiuk niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 15:23
Cześc, polecam Ci stworzenie samemu zaproszeń. Tak samemu! Na stronie 4create.pl masz możliwość sprawdzenia, jak bardzo kreatywny jesteś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~żaneta03 niezalogowany
6 marca 2017r. o 13:41
Ja swoje zaproszenia zamówiłam z Amelia Wedding i to był strzał w dziesiątkę, zaproszenia były spersonalizowane i bardzo dobrze wykonane! Wszyscy goście byli zachwyceni :) Polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
6 marca 2017r. o 14:06
~~żaneta03 napisał(a): Ja swoje zaproszenia zamówiłam z Amelia Wedding i to był strzał w dziesiątkę, zaproszenia były spersonalizowane i bardzo dobrze wykonane! Wszyscy goście byli zachwyceni :) Polecam!
a ja jak siężeniłem to wesela nie robiłem i durnych zaproszeń też nie kupowałem i całą kase na wesele sam przepiłem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hehehe niezalogowany
7 marca 2017r. o 7:40
Tak klucznik, kase sam przepiłeś w swojej śmierdzącej kabinie na parkingu. Super! Naprawde zazdrościmy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 października 2017r. o 23:56
Ja nikogo nie zapraszałam. Mniej kosztów, mniej problemów, mniej nerwów. Więcej czasu dla siebie. Polecam wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo