Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co wybrać?

~~z TIRa niezalogowany
24 maja 2017r. o 14:16
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Ubierz się w prześcieradło białe, te co będziesz musiał pokazać starszym czy żona była dziewicą czy też nie.
Ja bym się raczej martwił gdzie nazbierać kamieni do kamienowania.


Pamiętam ciebie,byleś na czarno.Żona dalej stoi przy drodze ? Cena tak jak było ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17328
#MniejszaNiz nieaktywny
13 października 2017r. o 7:58
Mój głos pada na muchę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~B niezalogowany
13 października 2017r. o 8:06
Mój mąż mial musznik. Podobno najwygodniejszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:-) niezalogowany
13 października 2017r. o 8:13
Mój był w dresie. Na 100% najwygodniejszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 października 2017r. o 9:25
stanko159 napisał(a): Mam ślub w czerwcu i nie wiem, na co się mam zdecydować: kupić krawat, a czy może muchę do garnituru? Chociaż mnie się wydaje, że taka jest bardziej elegancka. A Wy, jak uważacie, bo już sam nie wiem, co mam kupić? Może coś doradzicie też w sprawie koloru i wzorów? Zmoderowano 24.05.2017 godz.6:52 - powód: link (moderator)


szalik, zima idzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!