Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

Aqua aerobik ORKA

3427
#PeEs nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 9:54
Witam, chciałabym poznać opinie pań uczęszczających na aqua aerobik w Orce na temat tych zajęć. Interesuje mnie głównie czy jest tam więcej osób starszych czy mlodszych i pod która z tych grup wiekowych dostosowana jest intensywnosc cwiczen. Można się zmęczyć czy nie bardzo? Dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi :)

"Jeśli to co chcesz powiedzieć znaczy mniej niż cisza - milcz"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13531
#zawillka nieaktywny
5 maja 2015r. o 8:56
Super!


-----------
http://sprzatanie-wojciechowski.pl
http://www.margaret-spa.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2015r. o 13:05
PeEs napisał(a): Witam, chciałabym poznać opinie pań uczęszczających na aqua aerobik w Orce na temat tych zajęć. Interesuje mnie głównie czy jest tam więcej osób starszych czy mlodszych i pod która z tych grup wiekowych dostosowana jest intensywnosc cwiczen. Można się zmęczyć czy nie bardzo? Dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi :)


przyznam,że byłam tylko raz i bardzo sie rozczarowałam. Wiek rózny od młodych do starszych. Nie zmęczysz się. mam wrażenie,że ja lepiej je bym poprowadziła. Osobiście NIE POLECAM,ale to moje subiektywne odczucie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2015r. o 16:51
Od maja ma ruszyć też aerobik na nowym basenie. Będzie więc konkurencja to może i na Orce jakość się poprawi ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!
REKLAMA Kamil Barczyk!