Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Kamil Barczyk!
BolecFORUM Nowy temat

Czy US może podważyć cenę zakupu nieruchomości?

13134
#leszek25 nieaktywny
7 lipca 2015r. o 6:39
Planujemy kupić działkę po dobrej cenie. Trochę niższa od rynkowej. Czy US może podważyć jej cenę i naliczyć domiar od ceny rynkowej ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolo niezalogowany
7 lipca 2015r. o 7:10
Myślę że tak . Ja kilka lat temu kupiłem nieruchomość wraz z gruntem . No i po kilku tygodniach stwierdzili że za mało zapłaciłem . Tyle że zaraz po zakupie zrobiłem zdjęcia jak przed remontem mojej nieruchomości to wygląda i to był mój atut bo odpuścili .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 7:30
Tak moga podwazyc ale tylko zwyklym obywatelom bo tym co naprawde kupuja za grosze robiac przy tym przekrety to nie podważają, np. Komornikom itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Derek niezalogowany
7 lipca 2015r. o 9:04
leszek25 napisał(a): Planujemy kupić działkę po dobrej cenie. Trochę niższa od rynkowej. Czy US może podważyć jej cenę i naliczyć domiar od ceny rynkowej ?? ??


Niestety ale us potrafi być bardzo złośliwy. U mnie równiez się czepili jak kupowałem mieszkanie a nie dzialkę. Tyle,że porobiłem wcześniej zdjęcia i pokazałem im,że mieszkanie było w totalnej ruinie oraz było do remontu ( na remont wydałem praktycznie drugie tyle za ile kupiłem). Tak więc równiez odpuścili. Mają tam jakieś tabele i wyliczają za ich pomocą ile warta jest dana nieruchomość. W razie czego możęsz się jeszcze zapytać tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/
Jest to forum branżowe o kredytach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 14:23
Oczywiście :) a jeszcze sobie poczeka do końca terminu (5 lat), żeby było trudno udowdnic ówczesną cenę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 14:52
Skoro kupujesz poniżej ceny rynkowej to licz się z tym że podatek będziesz musiał zapłacić od faktycznej ceny rynkowej. Gdyby nie takie stanowisko US to wszyscy sporządzalibyśmy umowy opiewające na 1 zł a kasa by przechodziła pod stołem. A chyba nie o to chodzi?
A jeśli uważasz ze podatek jest za wysoki to głosuj na władze która go zmniejszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
7 lipca 2015r. o 20:40
US gra dla deweloperów i firm trudniących się handlem. Jak kupisz od znajomego to będzie cię ciągał o podatek a jak kupisz u grubej ryby to nie będzie cię ciągał bo firmę stać na prawnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9356
#Karol. nieaktywny
7 lipca 2015r. o 21:24
leszek25 to troll internetowy zadaje pytania po to zeby pozniej w odpowiedzi niby jako ktos inny zareklamowac jakas strone, nowa forma reklamy internetowej, takze nie wysilajcie sie z odpowiedziami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz