Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

hurtownia odziezy dzieciecej uzywanej

~olka niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 9:01
Witam chciałabym się dowiedzieć, czy ma może ktoś namiar na dobre hurtownie z odzieżą uzywana dla dzieci ? Moglismyscie coś polecić ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 15:56
hej ja mam, jak szukasz kontaktów i współpracy zapraszam na priva, przeslę ofertę po twojej uprzedniej zgodzie

[email protected]

pozdrawiam
aw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 15:58
hej ja mam, jak szukasz kontaktów i współpracy zapraszam na priva, przeslę ofertę po twojej uprzedniej zgodzie

[email protected]

pozdrawiam
aw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Roman77 niezalogowany
23 lipca 2016r. o 14:36
Jeśli interesuje Cię współpraca z takimi hurtowniami, to raczej odezwałbym się do źródła, czyli do dostawców zagranicznych. W ten sposób będziesz miała towar dobry jakościowo z pierwszej ręki. Na pewno będziesz potrzebowała też kasę fiskalną, więc zajrzyj do http://www.fpc.pl/niezobowiazujaca-oferta/ Na pewno dużo Ci się rozjaśni po lekturze tych informacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2016r. o 15:16
dokładnie. obecnie nie opłaci się brać ciuchów z hurtowni, lub przez pośredników, najlepiej u źródła. podam na swoim przykładzie, niby znalazłam dobrą hurtownie wzięłam na próbę trochę odzieży, przeliczyłam, że to co kupiłam to wychodzi cena za 5zł za sztukę tak mi wychodzi skoro za 30 kg (około 220sztuk) zapłaciłam ponad 900zł. a nie opłaca się bo aby zarobić muszę sprzedawać drożej jak 5 zł, a na naszych ryneczkach sterty ubrań właśnie po 5zł, czyli wniosek z tego tylko od zagranicznych dostawców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza