Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
BolecFORUM Nowy temat

Radca prawny lub firma oddłużająca

~fabik niezalogowany
23 października 2016r. o 18:08
Witam. Czy ktoś się orientuje czy w Bolesławcu jest firma lub radca prawny, który zajmuje się negocjacjami z wierzycielami?? Mam trochę długów, które chcę spłacić ale są już u komornika, gdzie odsetki i koszty są masakryczne. Wiem, że są takie firmy, które pomagają w negocjacjach z wierzycielami i sprawy są prowadzone juz bez komornika, ale czy w Bolesławcu ktoś taki się znajdzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2016r. o 13:15
ha ha ha długi

narobiło się to trzeba spłacić

temu czy tamtemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~q niezalogowany
24 października 2016r. o 15:13
~ napisał(a): ha ha ha długi

narobiło się to trzeba spłacić

temu czy tamtemu

Te mądrala ...widzisz on chce spłacać ,ale jak pujdzie do radcy to sie okaże że temu tak ale tamtemu juz nie .....ja byłem na Piastów i wyłożyłem wszystko na stół i okazało sie nie dokńca jest tak jak mi mówili.wieć najpierw udaj sie na rozmowe z dokumentami zostawisz zapozna sie a okaże sie czasami że sa takie kruczki ewentualnie były cesje bez twojej zgody i moga ci naskoczyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dworko niezalogowany
25 października 2016r. o 9:54
~fabik napisał(a): Witam. Czy ktoś się orientuje czy w Bolesławcu jest firma lub radca prawny, który zajmuje się negocjacjami z wierzycielami?? Mam trochę długów, które chcę spłacić ale są już u komornika, gdzie odsetki i koszty są masakryczne. Wiem, że są takie firmy, które pomagają w negocjacjach z wierzycielami i sprawy są prowadzone juz bez komornika, ale czy w Bolesławcu ktoś taki się znajdzie?


Nie mam zaufania do firm oddłuzjących. Często jest tak, że firma bierze kasę a potem okazuje sieze nie zrobiła nic poza wysłaniem kilku papierków Tak więc mozesz skorzystać ale jedynie w sytuacji kiedy płatność jest po tym jak są jakieś efekty. NIgdy przed. Sugeruje jeszcze poszukać sobie tematów o tym jak wyjść z długów tutaj: http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/jak-wyjsc-z-dlugow.html - na forum udziela się wielu doradców i doradzają tam za darmo w zakresie finansów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iks niezalogowany
25 października 2016r. o 20:06
nie brać kredytów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
REKLAMA Anna Zug!